gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

dost başa, düşman şapkaya bakar:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dost başa, düşman şapkaya bakar:):)
    ilginçmiş yeni bi akım doğabilir:D

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dost başa, düşman şapkaya bakar:):)

bakılmayacak gibi mi yaw tesekkürler cnm

dost başa, düşman şapkaya bakar:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Düşman Başına

Cengiz Kurtoğlu - Düşman Başına

Ne AŞktan Anlarsin Nede Sevgİden Duygular GÖÇ EtmİŞ Sankİ Kalbİnden Çok ŞÜkÜr Kurtuldum Senİn Elİnden Senİn Gİbİ Sevgİlİ DÜŞman BaŞina İstemem Gİt Artik Senİn Sevgİnİ SevdİĞİme PİŞman Ettİn Sen Benİ Alda BaŞina Çal GÜzellİĞİnİ Senİn Gİbİ Sevgİlİ DÜŞman BaŞina Ne SevdİĞİn Bellİ Ne SevmedİĞİn Ne GÜldÜĞÜn Bellİ Ne GÜlmedİĞİn Mutluluk Yerİne Hep Çİle Verdİn Senİn Gİbİ Sevgİlİ DÜŞman BaŞina...
  2. Dost musun Düşman mı

Dost musun Düşman mı

konuşmak bazen çözüm değildir susmak bazen çoğu şeyi anlatır bundan sonra hep susucam belki anlarsın diye gözlerimin dolduğu gecelerde oldu ama bugözyaşları senin eserin istemiyosan sonsuza kadar gitmeyide bilirim hep bana sevmediğimi sorma artık anlaki sen sevilmeyi haketmiyosun dostluk dediğin kelime sende farklıymış ben dostu sırdaş bilirim derdini anlatmadınki derman olalım sadece dert...
  3. Dost başa düşman ayağa bakarmış

Dost başa düşman ayağa bakarmış

bu ayaklara kim bakmaz
  4. Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa,...
  5. Öfke;Evliliğin baş düşmanı

Öfke;Evliliğin baş düşmanı

Öfke; evliliğin baş düşmanı Öfke, evliliği kemiren bir kurt gibidir. Sabırla basamakları tek tek inmek yerine öfkeyle üçer-beşer atlamak insanın yuvarlanmasına sebep olur. Hele karı-koca arasında öfke kronik bir hal almışsa, öfke nöbetleri sık sık yaşanıyorsa, sevgi bitmeye, birliktelikler çatı...rdamaya yüz tutar. Unutmamak gerekir ki; öfkeyle sorunların çözüldüğü görülmüş değildir. Öfke ve...

Sayfayı Paylaş