gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Dost / dostluk

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ahlaken mazbut, arkadaşlığı ve yardımlaşması iyi olan dost kişinin kadir ve kıymet bilirliğine; akıllı, faziletli ve işin sonunu daima hesap ederek davranmaya , Kötü ahlaklı, cimri dost inanç zayıflığına, kendi örf ve geleneği dışında bir hayat tarzı izllemeye, Dostunun kendisini ziyaret ettiğini görmek sevinmeye, Çıkar ilişkilerine dayanmayan gerçek dostluk dünya ve ahiretin tüm hayırlarına ulaşmaya delalet eder.Genelde olduğu gibi çıkar. Kişinin huzura kavuşacağına işaret eder.Bir kimsenin rüyada, bir baska kimseye dostluk ettigini görmesi, kardir ve kiymetinin yüce olmasina isarettir. Rüyada edinilen dostluk kadir ve kiymetinin yüce olmasina, aklin kuvvetli olusuna ve ondaki fazilet ve kemale ve her isin sonunu dusünmeye isarettir.

Dost / dostluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dostluk

Dostluk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dostluk....

Dostluk....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ::.. Dostluk ::..

::.. Dostluk ::..

4. Klavyedeki Sahte Dostluk,Değer verir, dost oluruz..

Klavyedeki Sahte Dostluk,Değer verir, dost oluruz..

Beni okuyorsanız eğer, buralara kadar ulaştıysanız yani, sizin de bu ortamda dostluk ve sevgi aradığınızı ya da er geç arayacağınızı düşünüyorum... Birbirimizi görmeden, tanımadan ve sadece "hissederek" yürüttüğümüz dostluk ilişkisi yaşamımızdaki diğer ilişkilerden çok farklı gelişiyor.. Gerçek yaşamda önce fizikleriyle, giyim kuşamlarıyla, sonra da fikirleriyle ve yaşam...
  5. dostluk

dostluk

mrb arkadaşlar benim bir erkek dostum var o çok zor durumda ve morali bozuk artık hiç birşey düzelmez gibi şeyler diyor ve onun moralini düzeltmek istiyorum nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş