gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Dost Kredi'ye 2 ay erteleme

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Halkbank Dost Kredi'den yararlanmak isteyenlerin, geri ödemelere 2 ay sonra başlayabildikleri bildirildi. Halkbank'ın, bireysel kredi, kredi kartı veya kredili mevduat hesabı borçlarını kapatmak isteyenlere çözüm olarak sunduğu Dost Kredi'den yararlanmak isteyenlerin, geri ödemelere 2 ay sonra başlayabildikleri bildirildi.
    Halkbank'tan yapılan yazılı açıklamada, Dost Kredi'nin aylık faiz oranının 60 ay vade için yüzde 1,68 olarak belirlendiği belirtildi.

Açıklamada, taşıt kredisi aylık faiz oranının ise yüzde 1,65'ten yüzde 1,45'e çekildiği kaydedildi.

Halkbank'ın, taşıt kredisinde bu hafta içinde yeni bir kampanya başlatmaya hazırlandığı bilgisine yer verilen açıklamaya göre, kampanya kapsamında taşıt kredileriyle birlikte Halkbank'ın iştiraki olan Birlik Sigorta aracılığı ile müşterilere Kredi İşsizlik Sigortası hediye edilmesi ve kasko sigortasında özel avantajlar sunulması planlanıyor.

'Dost Kredi'ye 2 ay erteleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte 2. Ay

Gebelikte 2. Ay

Sizdeki değişiklikler : - Göğüslerinizde dolgunluk, şişlik , hassasiyet ,göğüs ucunda koyulaşma görülür. - Plasenta gelişir ve daha fazla hormon salgılamaya başlar. - Vagina civarındaki dokularda bebeğin beslenmesine yardımcı olan damarlar mavimsi görünür....
  2. KEY ödemeleri 2 ay daha ertelendi

KEY ödemeleri 2 ay daha ertelendi

Konut Edindirme Yardımı (KEY) ödemeleri iki ay daha ertelendi. Tasfiye Halindeki Emlak Bankasının Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, KEY ödemeleriyle ilgili bazı kurumların kendilerine hatalı bildirimler yaptığını, kendilerinin de bu hatalı bildirimleri kurumlara iade ettiklerini hatırlattı. Hazineden sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek’e konuyla ilgili sıkıntıları ilettiklerini belirten Zeki...
  3. Çılgın Dostlar 2

Çılgın Dostlar 2

Çılgın Dostlar 2 Evet Çılgın Dostlar serisinin ikinçi filmi fakat ikinci filme demek biraz zor çünkü görüntüdeki kahramanlar dışında herşeyi değişmiş olarak sinema severlerin karşısına geliyor Çılgın Dostlar. Çılgın Dostlar 2 filminin yönetmeni değişti, senaryo yazarları değişti, kahramanlarımızı seslendirenler değişti ve açıkça söylemek gerekirse filmin kalitesi de oldukça...
  4. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  5. arkadaşlar 2 aydır adet görmüyorum

arkadaşlar 2 aydır adet görmüyorum

2 aydır adet görmüyorum adet görmüyorum iki aydır olmuyorum 2 olmuyorum regl mrb arkadaslar bn 2 aydır adet görmüyorum test yaptım evde 2 defa ama sonuc negatif fakat gögüs uçlarım o kdr cok agrıyor kı bastırınca ve kasıklarım cok fena agrıyor sankı bişey düşecek gibi ve dün ise yaklasık şöyle 3 damla kadar kan geldi ve kasıklarım cok agrıdı sizce sebebi nedir lütfen arkadaslar cwp yazın

Sayfayı Paylaş