gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Dost senin aşkın ateşi

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dost senin aşkın ateşi, ciğerimi yakar gelir Aşkından yanar yüreğim yandığım bana hoş gelir

Aşkın oduna yandığım, ağlamak oldu güldüğüm
    Dost sana feryat kıldığım inkârcıya savaş gelir

Bizim halimizden bilen, kimdir aşkı inkâr eden
    Bizim sevdiğimiz haktır bu halka gözle kaş gelir

Erenler buna kalmadı vardı yoluna durmadı
    Hakkı gerçek sevenlere cümle âlem kardeş gelir

Miskin Yunus bil özünü dosta açasın gözünü
    Hangi yönden bakar isen o sultana güneş gelir

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dost senin aşkın ateşi
    emeğine sağlık

Dost senin aşkın ateşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateşler Söner Yüreğim Sende Kalır

Ateşler Söner Yüreğim Sende Kalır

Şimdi sensiz suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Biliyor musun ben hiç bu kadar uzun susmadım. Şimdi kibritin ucuyum. Hangi sevdalı yakar beni, hangi hain kırar bilmiyorum. Şimdi susuyorum. Yaralı bir martı ayaklarımın dibine düşüyor ve ben ona ağlıyorum. Sensizdim, kimsesizdim. Ben hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim kendimi. Sahile yabancı, denize dargın dolaştım bir uçtan bir uca....
  2. Hande Yener - Aşkın Ateşi

Hande Yener - Aşkın Ateşi

fener alayı gibi şu mübarek aşk dünyamız duman altı yanan yanana ama pişen yok iki lafın arası aşk acısı yazın çıkan orman yangını gibi yazın yanmadığı çok belli kundaktan cıkan her cocuğa sen öğrettin ah aşk ateşi aşkın ateşi yakarmış ateşi duydunuz mu aşkın ateşini hangi ateşte yanmayı dilerdin pişmeyene söyle ne denirki? çiğ mi ha ha
  3. Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Kim demiş ki aşk yalan Gözündeki yaş nedir Gizli gizli kalbinde Bu yanan ateş nedir Aşk bir ateşe benzer Sönmez güneşe benzer Aşkı bilmeyen insan Tıpkı bir taşa benzer Kerem yandı kül oldu Yusuf da köle oldu Hep bu aşkın Yüzünden Adem cennetten oldu __________________
  4. Ateşlerde Yanmaktı Seni Sevmek... Yok Olmaktı

Ateşlerde Yanmaktı Seni Sevmek... Yok Olmaktı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş