gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

dosta dair güzle bir mesaj.. okuyun sıkılmazsınız güzel:)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

dosta mesaj dostuma mesaj dosta dair güzel sözler dair dostça mesajlar Bir yilda iyi dostlar olabiliriz,
    Gelecek yil, çok iyi dostlar olabiliriz,
    [FONT=arial,helvetica]Ondan sonraki yil hep konusmayada biliriz,[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][​IMG]
    [/FONT][FONT=arial,helvetica]Ve hiç konusmakta istemeyebiliriz daha sonraki yil,[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][​IMG] [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica]O yüzden sadece demek istiyorum ki, [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][FONT=arial,helvetica][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG] [/FONT][/FONT][FONT=arial,helvetica]
    [/FONT][FONT=arial,helvetica]Eger birgün seninle hiç konusmasakta,[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][/FONT][FONT=arial,helvetica]
    [/FONT][FONT=arial,helvetica]Sen teksin benim için ve sen benim dünyami degistirdin, [/FONT]
    [/FONT]Seni izliyorum, saygi duyuyorum, ve taktir ediyorum.

[FONT=arial,helvetica]Bunu bütün arkadaslarina gönder[/FONT][FONT=arial,helvetica], [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][FONT=arial,helvetica][/FONT][/FONT][FONT=arial,helvetica]
    [/FONT][FONT=arial,helvetica]Her zaman konusmuyor olsanizda, [/FONT]
    [/FONT][FONT=arial,helvetica]Her zaman birbirinize[/FONT][FONT=arial,helvetica] çok yakin olamasanizda, [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][/FONT][FONT=arial,helvetica] ​
    [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica]Ve bunu sana gönderene gönder. [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][​IMG] [/FONT]​

[FONT=arial,helvetica]Eski arkadaslarinada gönder ki onlari unutmadigini bilsinler,[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica][​IMG] [/FONT][FONT=arial,helvetica]
    [/FONT][FONT=arial,helvetica]Ve yenilerede, ki onlari da asla unutmayacagini bilsinler. [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica]Hatirla, herkesin bir dosta ihtiyaci var,[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica]Birgün, belki kendine DOSTLARIM YOK dersin,[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica]O zaman bu yaziyi hatirlat kendine, [/FONT]​

[FONT=arial,helvetica][FONT=arial,helvetica][​IMG] ve rahatlat kendini onlari düsünerek. [​IMG][/FONT]
    [FONT=arial,helvetica]SEVGİYLE VE DOSTÇA KALIN...[/FONT][/FONT]​

Son düzenleme: 13 Ocak 2009
  2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dosta dair güzle bir mesaj.. okuyun sıkılmazsınız güzel:)
    canıım çok güzelll...paylaşım için saolll...:ehi:

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: dosta dair güzle bir mesaj.. okuyun sıkılmazsınız güzel:)

teşekkürler şeker candy cim sağol bepğenmene sevindim:)

dosta dair güzle bir mesaj.. okuyun sıkılmazsınız güzel:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir yazı okuyun

çok güzel bir yazı okuyun

Uzak diyarlardan birinde bir ülkede, yemyeşil tepelerin arasında, kışın bembeyaz bir kar örtüsü ile, baharda rengarenk kır çiçekleri ile kaplanan bir vadi vardı. Ortasından küçük bir ırmağın geçtiği bu vadi "büyülü vadi" olarak anılırdı. Ona bu adı veren ise, vadideki ilginç bir dükkân ile, bu dükkânda yaşananlardı. Ünü ülkenin dört bir yanına yayılmış olan dükkânın adı "büyü...
  2. Mutlaka Okuyun Cok Güzel Bir Aşk Hikayesi

Mutlaka Okuyun Cok Güzel Bir Aşk Hikayesi

.ÖLEN SEVGİLİ. . . Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni aksam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti. Aslında bunu yapmakta geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden, her gün bu tatsız uyanış bitmeli.’ Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden sekile giriyordu....
  3. güzel bir söz ilahi aşka dair...

güzel bir söz ilahi aşka dair...

ilahi aşk ile ilgili sözler ilahi aşk sözleri aşkla ilgili sözler aşkla güzel aşka dair [email protected]@rında@ [email protected] bir [email protected] [email protected]..adı ask... At€sl€rind€ [email protected] kul oldugu bir @t€s [email protected]..adı ask... K€l€b€kl€ri [email protected]@ surukl€y€n [email protected]@ [email protected]@n @slınd@ ...ask... Golg€l€rin golg€d€ [email protected] bir durumdur, [email protected] sır v€rdigi bir [email protected] ...ask... V€ @slınd@ @skınd@ @sık oldugu bir @sk...
  4. Asla vazgeçme...Çok güzel bir öykü okuyun

Asla vazgeçme...Çok güzel bir öykü okuyun

evet arkadaşlar siz siz olun yaşamaya değecek bir hayat için;sevmeye ve sevilmeye değecek bir aşk için,dostluğa değer bir arkadaşınızdan asla ama asla vazgeçmeyin olurmu:) bu çok hoş bir öykü ben okudum ve sizinde okumanızı istiyorum Ewan 22 yaşına o sene basmıştı, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanın asaletini taşıyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savaşa...

Sayfayı Paylaş