gebe
  1. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

dostinex tedavisisi gören varmı ?

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında seda88 tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar ben yaklaşık 3 yılı aşkın dostinex tedavisi görüyorum hipofiz bezimde adenom var bundan dolayı kullanmak zorundayım benim gibi olan varmı aranızda :hıms:

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bende dostinex kullandım.Ama hipofizimde adenomum yoktu Allaha şükür.Sadece sebepsiz yere yükseliyodu.Bildiğim kadarıylada o adenomlar tedavi edilebiliyor araştırdınmı

3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    adenom ameliyat olamayacak kadar küçük. yani ilaç tedavisiyle adenom tedavisi görüyorum canım ve allahaşükür tedavim başarılı gidiyo 8mmden 4 mme düştü boyutu inşallah dahada küçülür kaybolması biraz zormuş çünkü.. şimdi prolaktinimde normal seyrediyor bide bişey sorcam hamile kalıncada takip altında oluyormu bu sorun..

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Çok geçmiş olsun kızlar..Umarım tez zamanda iyleşirsiniz

5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    şuan ben hamileyim.Allaha şükür.Başta dostinex kullanırken hamile kalma diye doktorlar uyarmıştı.Ama Allahın dediğinden öte bişey yok.O istedi oldu.Gebelikte kontrol istemediler zaten prolaktin yükseliyor süt olması için diye biliyorum.Ama ben yükseldiğini göğüslerimdeki o çok can acıtan ağrılardan anlıyorum.Gebe kalana kadar kullanıyosun kalınca öğrendiğin anda ilacı bırakıyosun.Hamileyken hiç kontrol istemediler.gebelik planlıyormusun

6. wictorya

wictorya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben varım canım 1 sene 3 aydır dostinex kullanıyorum benim adenom ki artık o bir tümör 5 mm di ilk öğrendiğimde şuan ebatı nedir bilmiyorum seninkinın boyutu nekadar?

dostinex tedavisisi gören varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle dağ gören varmı ?çok ilginç

böyle dağ gören varmı ?çok ilginç

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. böyle bir kuş gören varmı:)

böyle bir kuş gören varmı:)

Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız. Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız.
  3. çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

kızlar ben yumurta takibi yaptırdım menegon iğne ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum iğneden 19 gün sonra regli oldum 2 gün az oldum sonrasında siyah ile kahveye yakın akıntım oldu.bendeki değişiklik iştahım çok açıldı kilo aldım göğüslerimde sızı ve sıkınca süt geliyor unutmadan tedavisiz bir kızım var kızıma kardeş isteyince olmadı dktr gidince pko olduğumu söyledi 2 ay ilaç daha...
  4. proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

kızlar merhaba :) benim eşimde sperm hareketsizliği ve sayı düşüklüğü var şuan vitaminlerle destek alıyor ama proxeed diye sperm hareket arttrıcı bir vitamin duydum etkisi çok yüksekmiş oldukça faydası olduğunu duydum acaba aranızda varmı eşi kullanipta sperm sayısı artan yada hamiş kalabilen ?

Sayfayı Paylaş