gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

dostlaaar buraya.....

Konu, 'Deneme Odası' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

selam melekler..... burda hepimizin dostları oldu benim de çok dostum var ama kankam merveee... sizin de çok sevdiğiniz kim varsa burada ismini söyleyin... içinizden ne geliyorsa ona hitaben yazın dostlar buluşsun :ehi::ehi::ehi: isteyen dostuna şiir de yazabilir..... paylaşımlarınızı bekliyorum :grouphug::grouphug::cah::cah::cah::cah::cah::dp178::dp178::Laie_15::Laie_15:

2. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bir dost edinmedim hala erken daha yeni sayılırım sitede ama paylaşımlardan çok şeyler öğrendim öğreniyorum da , sanırım bir de birçok dostum var benim...

3. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir site burası yeni katılmama regmen vaktimin çogunu geçirebiliyorum burda

dostlaaar buraya..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fanatikler buraya

Fanatikler buraya

Galatasaray Modası FenerBahce saatleri
  2. bende buradayım...

bende buradayım...

merhabalar hepinize...ben 29 yaşında iki çocuk annesiyim..ankarada oturuyorum evhanımıyım...mutlu paylaşımlara..
  3. Vejeteryanlar buraya...

Vejeteryanlar buraya...

Meleklerim sizde vejeteryanmisiniz??? burda anilarimizi, Zorluklari, ve Vejeteryan yemek tariflerini paylasalimmi ne dersiniz? ben uzuun zamadir vejeteryanim, ( kirmizi etin tadini hic bilmiyorum), tavuk, sosis, salam sucuk.... hic birini yemiyorum, ve basima gelmeyen kalmiyor... 1. gittigim yerlerde ac kaliyorum. 2. en cok sorulan soru " Niye yemiyorsun" (bi coguna 100 kere...

Sayfayı Paylaş