gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Dostluk iki ayrı bedendeki ruhtur...

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dost bulamadım vay başıma vaaaaaay

Dostluk iki ayrı bedendeki ruhtur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı beslen bedenin,zihnin,ruhun canlansın

Canlı beslen bedenin,zihnin,ruhun canlansın

Nevşah Fidan, dünyada salgın gibi yayılan Raw-Food 'Canlı Yemek' trendinin de öncüsü ve uygulayıcısı. her gün yediğimiz, içtiğimiz, sağlık olsun diye tükettiğimiz besinlerin nasıl zararlı olduğunu gözler önüne seren önemli bilgiler de içeriyor. İşte onlar... İnsan bedeninin sağlıklı olabilmesi için günde ortalama 2-3 kilo yiyecek ve içeceğe ihtiyacı var. Ancak yeterli oranda besin aldığı...
  2. ruh bedenden ilahisi

ruh bedenden ilahisi

Neyleyim ki dünya malın eyleme tamah edenden Kimler alıp götürdü ki haber var mı hiç gidenden Ben kullara el açamam kimin farkı var ki benden Yalnız O�ndandır dileğim Rab tan beni var edenden Kimse burda baki değil medet umma terk edenden Hani göster kim kaldı ki atalarından dedenden Amma öyle amma böyle ayrılacak ruh bedenden Sana kavuşmaktan başka ne isterim ki ben senden
  3. İki işveren tarafından ayrı ayrı ssk'lı olunabiliyormu

İki işveren tarafından ayrı ayrı ssk'lı olunabiliyormu

Şuan bir işyerinde çalışıyorum başka bir firma için danışmanlık yapacağım. Hem mevcut işyerimin sigortasından yararlanmak hemde danışmanlıkyapacağım işyerinin sigortasından yararlanmak istiyorum. Bu durumda bir sorunla karşılaşır mıyım?
  4. Bedenin yükünü ayaklar taşır, ruhun yükünü yürekler.

Bedenin yükünü ayaklar taşır, ruhun yükünü yürekler.

duygu yüklü yazılar, aşk, ruhun ihtiyacı, aşk çeşitleri, aşkın halleri aradığınız herşey brda melekler... aşk ve ayaklar ne alakası var demeyin çok benzerlermiş.okuyun ve görün. Bedenin yükünü ayaklar taşır, ruhun yükünü yürekler. Bütün ağırlığınızı ve yorğunluğunuzu kaldıran ayaklarınız için rahatlığı ve şıklığı bir arada barındıran ayakkabıyı seçersiniz. Içinizin acılarını...
  5. Uyurken ruh bedenden çıkarmı?

Uyurken ruh bedenden çıkarmı?

Ruhun mahiyetini bilmek imkânsızdır. Bir âyet-i kerime meali şöyledir: (Ruh hakkında soranlara de ki: Ruh Rabbimin işlerindendir, size az bilgi verildi.) [İsra 85] Aklın erdiği bilgileri anlayan, his organlarından beyne gelen duyguları alan, bedendeki bütün kuvvetleri, hareketleri idare eden, kullanan ruhtur. Ruh, göz vasıtasıyla renkleri, kulakla sesleri kavrar, sinirleri çalıştırır....

Sayfayı Paylaş