gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dostluk Mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dostluk Mesajları Merhaba ben neredeyse bütün internet alemini gezdim ama bulduğum Dostluk Mesajlarının hiç birini beğenmedim. bir de şansımı burdan deniyeyim istoyrum bana yeni Dostluk Mesajları sunarmısınz

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dostluk Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dostluk mesajları

dostluk mesajları

dostluk mesa dost mesa sevgi küçük iskender dostluk sözleri küçük iskender arkadaşlık sözleri ♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın. ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi...
  2. dostluk  ve arkadaşlık mesajları...

dostluk ve arkadaşlık mesajları...

arkadaşlık mesajları resimli dostluk sözleri resimli arkadaşlık sözleri facebook dostluk facebook Dostluk & Arkadaşlık MesajlarıDost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim...
  3. dostluk mesajları.............

dostluk mesajları.............

♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın. ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan...
  4. Yeni Dostluk Mesajları

Yeni Dostluk Mesajları

Yeni Dostluk Mesajları Kısa Dostluk Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda dostlarınıza göndereceğiniz, dostluğu en güzel şekilde anlatan en yeni dostluk mesajlarını paylaşıma sunuyoruz. Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla...
  5. 2013 Dostluk Mesajları

2013 Dostluk Mesajları

Bu yazı yeni dostluk sözlerine yer vermektedir. Bu devirde dost kolay bulunmadığı gibi dostluklar da aynı şekilde çok zor elde ediliyor. Benim mesela selam verip aldığım muhabbet ettiğim birçok arkadaşım var ama dostum dediğim kişilerin sayısı çok sınırlıdır. Çünkü biliyorum ki o kişiler ben ağladığım da yürekten ağlıyor ve ben mutlu olduğumda gözlerinin içi gülüyor. Her koşulda sorgusuz...

Sayfayı Paylaş