gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dostluk nedir kısaca anlamı ne demektir

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dostluk her gün 2-3 kere telefonla konuşmak değildir.. Dostluk bu yapılması gereğine inanılan telefon görüşmeleri sırasında diğer insanların dedikodusunu yaparak karşılıklı birşeyler paylaşıldığını zannetmek değildir...

Dostluk; dost bildiğin kişininen ince detaylarını bilme ihtiyacı ve gereği değildir...

Dostluk; dostbildiğin kişinin senin en karışık detaylarını bilmesi gerektiği değildir...

Dostluk her hafta 3-5 kere görüşmek değildir...

1 ay, 1 sene, 5 sene seni aramayan, senin de aramadığın bir insani birden bire arayıp, dertleşmek, hatır sormak istersen ve o insan da seni geri çevirmez ve sanki daha daha konuşmusun gibi kaldığınız yerden konuşmaya devam ederse, ve daha da önemlisi bu 1 ay, 1 sene, 5 sene ayrılığa rağmen bu insanın başı gerçekten sıkıştığında yardımına koşacak ilk insanlardan biriysen ve aynı şekilde onun da öyle oldugunu biliyorsan EMIN OL KI..... O kişi senin dostundur... Sen de O'nun...

" Her tür ilişki avuç içinde duran kum taneleri gibidir. Avucumuzu sıkmadan, gevşekce tutarsak, kum taneleri kaymaz, durur.

Avucumuzu kapatıp, sıkmaya başladığımız an kum taneleri parmaklarımızın arasından akmaya baslar. Bir kısmını tutmayı basarsanız da, çoğu akıp gider.

İlişkiler de böyledir. Esneklik varsa, diğer insana saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa ilişkiler bozulmaz. Ama diğer insanı çok bunaltırsanız ilişki de yavaş yavaş bozulur ve biter.

Hayatta pek cok insanla karşılaşırsın Ama sadece gerçek dostlar senin kalbinde bir iz bırakır.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konuda düzenlemeler yapılmış ve güncellenmiştir.

Dostluk nedir kısaca anlamı ne demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Babamın öğretmen olması sebebiyle sürekli yer değiştiriyorduk. Yine böyle yeni tayinimizin çıktığı başka bir ile taşındık, okulum ve arkadaşlarım değişmişti,neyse ki uyum sağlamakta zorluk çeken birisi olmadığım ve bu yaşantıya paralel olarak kolay kaynaşabilen bir çocuk olduğum için hemen yeni okuluma ve sınıfma alışmıştım. ancak hemen hemen ilkokulda herkesin başına gelebileceklerden...
  2. Genotip ne demek anlamı nedir ?

Genotip ne demek anlamı nedir ?

Genopitip nedir ne demektir bunu daha önce hiç duydunuz mu araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım yardım lütfeeeeeen.
  3. Hümanist ne demek hümanist anlamı

Hümanist ne demek hümanist anlamı

hümanist ne demek hümanist anlamı hümansit nedir hümanist yaklaşım hümanizm nedir hümanist hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ayrımcılığın bol keseden yapıldığı günümüzde, Pkk Kürt -Türk ayrımları, Sağ -Sol gruplaşmaları ayaklandı gidiyor malesef. Bu ayrımcılıklara inat, ben Hümanist düşüncelere sahip olan biri olarak, insanları ayırt etmeden, insani tüm değerlere önem veren biri olarak, bu...
  4. Diyar ne demektir diyar anlamı

Diyar ne demektir diyar anlamı

diyar ne demek diyarın anlamı Merhaba Melek'ler, bir misafirimiz kızının adını diyar koymayı düşünüyormuş ve bize sormuş "Diyar ne demek?" diye, bizde şimddien hayırlı olsun diyor ve Diyar; Ülke - yurt anlamına gelir diyoruz. Buna kendimizce bir örnek vermek gerekirse şayet : "Yar gözlerini kaçırdı benden, durmam gari gidermi bu diyardan" gibi bişeyler işte :D:D
  5. Kadir Gecesinin Anlamı Kısaca Bilgi isteyenler Kadir Gecesi Ne Demektir diyenler

Kadir Gecesinin Anlamı Kısaca Bilgi isteyenler Kadir Gecesi Ne Demektir diyenler

Kadir Gecesi Ne Demektir Kadir Gecesinin Anlamı Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce Kadir Gecesi sözleri ve mesajları paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de Kadir Gecesi ne demektir diyen tüm arkadaşlarımız için, Kadir Gecesinin anlamı nedir diye bilgiler aktarıyoruz. Ramazanın 27 nci gecesi, Kur’an’ın gökten yeryüzüne...

Sayfayı Paylaş