gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

dostluk üzerine güzel bir yazı!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dostluk yazıları dostluk üzerine yazılar en güzel yazıları dostlukla ilgili deneme ile ilgili deneme İki arkadaş çölde yürüyorlardı. Yolculuk sırasında bir tartışma yaşandı ve arkadaşlardan biri ötekine tokat attı. Tokadı yiyen kişinin canı acıdı ama hiçbir şey söylemeden eğildi ve kuma şöyle yazdı:
    “Bugün en iyi arkadaşım bana tokat attı.”

İki arkadaş bir vahaya gelene dek yürümeye devam ettiler ve vahaya gelince de suya girmeye karar verdiler. Tokadı yiyen kişi bataklığa saplandı ve kurtulmak için çırpınmaya başladı. Arkadaşı onu kolundan çekerek baplandığı yerden çıkardı ve yaşamını kurtardı. Tokadı yiyen kişi boğulmaktan kurtulduktan sonra bir taşa şöyle yazdı:

“Bugün en iyi arkadaşım yaşamımı kurtardı.”

Tokadı atan ve arkadaşının yaşamını kurtaran kişi bu olay karşısında çok şaşırdı ve merakını yenemeyip arkadaşına sordu:

“Canını acıttığımda kuma yazdın neden şimdi taşa?”

Tokadı yiyen kişi bu soruyu şöyle yanıtladı:

“Birisi canımızı yaktığında kuma yazmalıyız ki bağışlama rüzgarı silebilsin ama biri bizim için iyi bir şey yaparsa taşa kazımalıyız ki hiçbir rüzgar silemesin.”•

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dost dediğin iyi günde kötü günde yanında olandır

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel ve mantıklı bır yazı

dostluk üzerine güzel bir yazı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine sözler dostluk üzerine güzel sözler özlü uzerine guzel sozler mevlana nın sözleri Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin. Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir. Ben...
  2. evlilik üzerine yazılmış çok güzel bir yazı mutlaka okuyun!

evlilik üzerine yazılmış çok güzel bir yazı mutlaka okuyun!

sağlıkla ilgili yazılmış metinler evlilik üzerine yazılar sağlık ile ilgili yazılmış metinler evlilik üzerine yazilar iş hayat arkadaşını seçmeye geldiğinde kimse bu kişi konusunda hata yapmak istemez. Günümüzde artan boşanma oranlarını göz önüne aldığımızda bu seçimi yaparken daha hassas olmak durumunda olduğumuzu da belirtmekte fayda var. Evli insanlara "Neden evlendiniz?" diye...
  3. Sevgiyi hak edecek insanı bulmak üzerine güzel bir yazı

Sevgiyi hak edecek insanı bulmak üzerine güzel bir yazı

SEVGİYİ HAK EDECEK İNSANI BULMAK Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değneği ve el yardımı ile otobüse binmişti. Şoför: " - Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi,.." dedi.Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir deniz subayı idi. Bundan bir kaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti Genç kadın ve asla...
  4. Dostluk Üzerine

Dostluk Üzerine

dostluk şiirleri mevlana dostluk üzerine videolar mevlananın şiirleri mevlana dost Dostluk Üzerine Dostluk gereğince tanımlanamazlardandır ve ancak yaşamakla anlaşılır. Bu yüzden dostluk şiir gibi aşk gibi anlatılmaz yaşanır. Dahası bir ucu şiire düşer dostluğun bir ucu aşka. Şiiri ve aşkı bilmeyen bilemez dostluğu dost olmayınca da şiiri ve aşkı. Ucuz arkadaşlıkları dost olmak sananlar...
  5. Dostluk üzerine sözler atarlı en güzel burada

Dostluk üzerine sözler atarlı en güzel burada

Çölde yolculuk eden iki arkadaş hakkında bir hikaye anlatılır. Yolculuğun bir aşamasında iki arkadaş tartışırlar biri ötekine bir tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar ama tek kelime etmez ve kum üzerine şu sözleri yazar: 'BUGÜN EN İYİ ARKADASIM BANA BİR TOKAT ATTI.' Yıkanabilecekleri bir vahaya rastlayana dek yürümeyi sürdürürler. Tokadı yiyen yıkanırken bir batağa saplanır,...

Sayfayı Paylaş