gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

dostluk üzerine güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dostluk üzerine sözler dostluk üzerine güzel sözler özlü uzerine guzel sozler mevlana nın sözleri Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin.
    Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir.

Ben Aydinlik Ve Ozgurluk Delisiyim, Varsin Hainler Gizlensinler Soguk Tas Altlarinda, Durustce Yasadim Ben Karsiliginda, Yuzum Dogan Gunese Donuk Olecegim.

Karanlikta Bir Ben Ve Ayak Seslerim, Bende Varim Diyen Dostu Ozledim, Karanlikladan Kurulmustu Ordu, Yenemedi Ihvan Odunsuz Dostu.

Gunisigini Bekleyen Kara Karlar Altinda Kalan Kara Gunlerin Kardeleni Oldum. Sonunda Hayati Karin Altinda Ustunde Degul, Dostlarin Kalbinde, Mezarimda Buldum.

Hayat Altust, Beynim Yangin Yeri. Sonunda Sevmis Biri, Kaciyor Digeri. Gozler Sele Maruz, Eller Tasa Mahkum. Dost Mesaji Bekler Gonlum, Tek Carem Olum.

Dostluklari Bitmez Sanirdim, Yanildim! Butun Dostluklar Tatli Baslar Tatli Biter Derlerdi. Inandim! Neden Boyle Oldu Bu Son, Insanlar Demekki Tanimadim. Insanlar Dogustan Temiz Dogardi, Buydu Benim Felsefem, Nerden Bilirdim, Daha Sonra Kirlenecegini Tum Umutlarin.

Islak Ve Buruk Bir Sanci Saplanirsa Yuregine, Yuregin Giderse Bir Yerlere Bir Golge Duserse Icine, Yalnizlik Ve Huzun Hakim Olursa Bedenine Iste Ben Oradayim Gor Beni.

Hayat Yasamayi, Mutluluk Gulumsemeyi, Sevgi Hak Etmeyi, Vefa Hatirlanmayi, Ask Sadik Kalmayi Ve Dostluk Paylasmayi Bilenler Icin Vardir. Sen Bunu Hakedenlerdensin.

Hayata Gulusunle Ceza Ver, Kotuluklere Yikilmadigini Anlasinlar. Yaprak Misali Dokulsende Seni Seven Dostlarinla Yeniden Yeser! Kimse Yoksa Bile Ben Varim Sakin Unutma Dostum.

dostluk üzerine güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana'nın dostluk üzerine sözleri!!!

Mevlana'nın dostluk üzerine sözleri!!!

dostluk üzerine sözler mevlana dostluk sözleri sözleri mevlana mevlananın mevlananın dostlukla ilgili Sevilecek biri olmadığın zamanlarda bile Seni Sevmeli... Sarılacak biri olmadığın zamanlarda bile Sana Sarılmalı... Dayanılmaz olduğun zamanlarda bile Sana Dayanmalı... Dost dediğin; fanatik olmalı; Bütün dünya seni üzdüğünde Sana moral vermeli. Güzel haberler aldığında seninle...
  2. dostluk üzerine güzel bir yazı!

dostluk üzerine güzel bir yazı!

dostluk yazıları dostluk üzerine yazılar en güzel yazıları dostlukla ilgili deneme ile ilgili deneme İki arkadaş çölde yürüyorlardı. Yolculuk sırasında bir tartışma yaşandı ve arkadaşlardan biri ötekine tokat attı. Tokadı yiyen kişinin canı acıdı ama hiçbir şey söylemeden eğildi ve kuma şöyle yazdı: “Bugün en iyi arkadaşım bana tokat attı.” İki arkadaş bir vahaya gelene dek yürümeye devam...
  3. Dostluk üzerine sözler atarlı en güzel burada

Dostluk üzerine sözler atarlı en güzel burada

Çölde yolculuk eden iki arkadaş hakkında bir hikaye anlatılır. Yolculuğun bir aşamasında iki arkadaş tartışırlar biri ötekine bir tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar ama tek kelime etmez ve kum üzerine şu sözleri yazar: 'BUGÜN EN İYİ ARKADASIM BANA BİR TOKAT ATTI.' Yıkanabilecekleri bir vahaya rastlayana dek yürümeyi sürdürürler. Tokadı yiyen yıkanırken bir batağa saplanır,...
  4. Dostlukla İlgili Güzel Sözler

Dostlukla İlgili Güzel Sözler

Dostlukla İlgili Güzel Sözler arıyorum ben sizden öneri ve örnekler bekliyorum arkadaşlar.
  5. Dostluk Üzerine Söylenen Anlamlı Sözler

Dostluk Üzerine Söylenen Anlamlı Sözler

Herkesin hayatın da acı ve mutluluğunu paylaştığı özel dostlukları vardır. Dost kolay elde edilip kazanılmıyor. Herkesle belki arkadaş olunabilir ve herkes sizin dostunuz olamaz. Dostluk üzerine söylenen en anlamlı güzel sözleri sizler için melekler mekanı olarak bu yazımız da paylaşıyoruz. Hiç ellerin taşı bana değmez, ille bir arkadaşımın gülü yaralar beni. Kırma kalbimi ey dostum sen...

Sayfayı Paylaş