dostluk üzerine güzel sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
dostluk üzerine güzel sözler
dostluk üzerine sözler dostluk üzerine güzel sözler özlü uzerine guzel sozler mevlana nın sözleri
Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin.

Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir.

Ben Aydinlik Ve Ozgurluk Delisiyim, Varsin Hainler Gizlensinler Soguk Tas Altlarinda, Durustce Yasadim Ben Karsiliginda, Yuzum Dogan Gunese Donuk Olecegim.

Karanlikta Bir Ben Ve Ayak Seslerim, Bende Varim Diyen Dostu Ozledim, Karanlikladan Kurulmustu Ordu, Yenemedi Ihvan Odunsuz Dostu.

Gunisigini Bekleyen Kara Karlar Altinda Kalan Kara Gunlerin Kardeleni Oldum. Sonunda Hayati Karin Altinda Ustunde Degul, Dostlarin Kalbinde, Mezarimda Buldum.

Hayat Altust, Beynim Yangin Yeri. Sonunda Sevmis Biri, Kaciyor Digeri. Gozler Sele Maruz, Eller Tasa Mahkum. Dost Mesaji Bekler Gonlum, Tek Carem Olum.

Dostluklari Bitmez Sanirdim, Yanildim! Butun Dostluklar Tatli Baslar Tatli Biter Derlerdi. Inandim! Neden Boyle Oldu Bu Son, Insanlar Demekki Tanimadim. Insanlar Dogustan Temiz Dogardi, Buydu Benim Felsefem, Nerden Bilirdim, Daha Sonra Kirlenecegini Tum Umutlarin.

Islak Ve Buruk Bir Sanci Saplanirsa Yuregine, Yuregin Giderse Bir Yerlere Bir Golge Duserse Icine, Yalnizlik Ve Huzun Hakim Olursa Bedenine Iste Ben Oradayim Gor Beni.

Hayat Yasamayi, Mutluluk Gulumsemeyi, Sevgi Hak Etmeyi, Vefa Hatirlanmayi, Ask Sadik Kalmayi Ve Dostluk Paylasmayi Bilenler Icin Vardir. Sen Bunu Hakedenlerdensin.

Hayata Gulusunle Ceza Ver, Kotuluklere Yikilmadigini Anlasinlar. Yaprak Misali Dokulsende Seni Seven Dostlarinla Yeniden Yeser! Kimse Yoksa Bile Ben Varim Sakin Unutma Dostum.

Geri