dostlukla ilgili güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi  dostlukla ilgili güzel sözler arkadaşlıkla ilgili sözler dostlukla arkadaşlıkla güzel dostluk ile ♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  ♥ Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  ♥ Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  ♥ Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  ♥ Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  ♥ Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  ♥ Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  ♥ Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak...

  ♥ RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle...

  ♥ 'Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

  ♥ Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

  ♥ İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere saklaki gerçekten isteyen bulsun..

  ♥ O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

  ♥ Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.

   
 2. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru  dost dediğin bazen bir insan olmayabilir bir hayvanda senin dostun olabilir dost dediğin sana sonuna kadar bağlı kalacak, seni koruyacak, senin gözünün içine baka baka yalan söylemeycek tek güvencendir..
  dost dediğine güven ama fazla bağlanma..
  sende o "dost" diyebildiğine güven...
  unutmaki senin dost diyebildiğin yok,"dost dediğin" vardır...


  SALAKLAR !
   
  Son düzenleme: 28 Kasım 2010
 3. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru  unutmaki senin dost diyebildiğin yok,"dost dediğin" vardır.
   
  nilyesilim bunu beğendi.
 4. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru  dostlukla ilgili güzel bir söz
  Dostlar bir icekdir
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010
  nilyesilim bunu beğendi.
 5. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru   
  nilyesilim bunu beğendi.
 6. Anqela

  Anqela Forum Okuru  Dost dediğin kötü günde belli olur...
   
 7. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  Dostluk

  Biri Yetmez İkincisi Olsun İki Yetmez Üçüncüsü Olsun Ama Kimse Senin Gibi Olamaz Be Dostumm :)
   
 8. dostm

  dostm Forum Okuru  ey bak dostun arkanda kalmş aglıyorr bni brakma diyor dostn için arkana dön ve bkk  :)
   
  nilyesilim bunu beğendi.
 9. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  gerçek dostlar yıldızlara benzer karanlık çoktüğünde ilk onlar gözükür gülpembemmmm <canım dostummmmm<
   
 10. gülpem bemm

  gülpem bemm Forum Okuru  dost sana atılan kurşunların önüne geçmektir gülpembem.
   
  nilyesilim bunu beğendi.
 11. nilyesilim

  nilyesilim Yeni Üye  aman var mı böyle dostlar ki :(
   
 12. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  :) dost seni kotü gündede iyi gündede yanında olandıR :D
   
 13. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  dost arıyosan cebine bak
   
 14. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  dost deniz kenarındaki taşlara benzer önce tek tek toplarsın. sonra teker teker denize atarsın, ancak bazılarına kıyamazsın. işte sen o kıyamadıklarımdansın
   
 15. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  dostluk

  dost deniz kenarındaki taşlara benzer. önce tek tek toplarsın. sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. işte sen o kıyamadıklarımdansın
   
dostlukla ilgili güzel sözler konusuna benzer içeriklerimiz
 1. aile ile ilgili güzel sözler

  aile ile ilgili güzel sözler aile ile ilgili sözler aileyle güzel özlü ♥ Anne ve babalarini olduklari gibi goren ve taniyan cocuklar, en iyi yetismis cocuklardir. Iki yuzluluk ana babalarinin gorevleri degildir. » BERNARD SHAW ♥ Stresli amanlarda, pek de inandirici olmayan aile goruntusu neredeyse bir anda silinir ve hepimizin gercek kisilikleri aciga cikar. » SHIRLEY JACKSON ♥ Sene...
 2. Yılbaşı ile ilgili güzel sözler

  Yılbaşı sözleri, Yılbaşına özel güzel anlamlı sözler 2012 Yılbaşına sayılı günler kaldı meleklerim, gerek sitemizdeki üyelerimizin gerekse bizleri ziyaret eden değerli misafirlerimizin Yeni Yıllarını şimdiden kutluyoruz. Diliyoruz ki; Yeni yıl Yepyeni umutlarla birlikte, önce sağlık sonra huzur ve ülkemizle birlikte tüm dünya ülkelerine barış getirsin. Yeni bir yıla girerken sevgi ve...
 3. Namazla ilgili güzel sözler

  namaz ile ilgili sözler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel yazılar namazla ilgili güzel şiirler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili sözler namaz ile ilgili sözler burada arkadaşlar. Dinimiz gereğince günde beş vakit Allah'a şükretmek için dilemek için, el açıp ibadet ettiğimiz namazla ilgili güzel sözler sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler....
 4. Güzel Sözler Evlilikle İlgili

  Yakında evlilik yıldönümümüz var. Güzel Sözler Evlilikle İlgili sözler bekliyorum sizden
 5. Aşk İle İlgili Güzel Sözler

  Aşk İle İlgili Güzel Sözler de ekleyin lütfen kızlar çok ihtiyacım var Aşk İle İlgili Güzel Sözlere
 6. Dostlukla İlgili Güzel Sözler

  Dostlukla İlgili Güzel Sözler arıyorum ben sizden öneri ve örnekler bekliyorum arkadaşlar.
 7. Dil ile ilgili güzel sözler ve özdeyişler

  Dil ile ilgili güzel ve anlamlı ünlü filozofların söylediği sözler özdeyişler “Türk demek dil demektir Ulus olmanın en belirgin niteliklerinden biri dildir Türk ulusundanım diyen kişi, her şeyden önce ve kesinlikle Türkçe konuşmalıdırTürkçe konuşmayan bir kişi, Türk kültürüne ve ulusuna bağlılığını öne sürerse buna inanmak doğru olmaz” “Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene !”...
 8. Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

  Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler istiyorum sizden ve şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.
 9. Mevlana'dan dostlukla alakalı sözler arıyorum

  Selam arkadaşlar. Ödevim sebebiyle yardımınızı istiyorum.Bana Mevlananın söylediği dostlukla ilgili sözleri yazabilirmisiniz..

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. bitmeyen dostluklarla ilgili sözler

  ,
 2. dostlukla ilgili sözler

  ,
 3. dostla ilgili sözler

  ,
 4. karve dostlukla ilgili sözler,
 5. dostlukla ılgılı özlu sözler