Dostunuza Arkadaşınıza Sitem Sözleri ve Mesajları 2012

T

TİTAN

Forum Okuru
Dostunuza Arkadaşınıza Sitem Sözleri ve Mesajları 2012
Sitem Sözleri Kısa

Sitem Sözleri Kısa Dosta

Bazen bir bakmışsınız en çok ihtiyacınız olduğu anda etrafınızda kimse kalmamaış melekler. Böyle durumlarda öyle dolarsınız ki herkese sitem edersiniz. Sevdiğinize sitem edersiniz, dostlarınıza sitem edersiniz. Ama bazen de hiç konuşamaz, duygularınızı dışarı veremezsiniz. İşte öyle zamanlarda da yazarsınız. İşte sizler için Sitem Sözleri Kısa mesajlar bu sayfamızda...

dosta_sitem-2ae.jpg

Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan BaktI Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde…

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle.

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

Ağlarım Dost Olduğum gecelerime, Sayende Geceleri Buldum Kendimde, Seni Düşünüp içiyorum her Gece, Duy Sesimi Sevgili Bitsin Bu iŞkence…

Bu Sitemim Sana DeğiL Sevgili Seni Böyle Çaresiz Atana Hayata, Kalbini Dinle Kimi Seviyorsan Ona Git Kalbinle, Sahte Aşk Oyunlarını Bırak geride..

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Benim bir dostum vardi. Gün geldi ona anlattığım sırları başkalarından dinledim gün geldi bana söylediği yalanları dinledim. Simdi ise ben söylüyorum. Gercek dost yoktur.

Geri