gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dostuz diyene

Konu, 'Çöplük' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gfbmerve

gfbmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dostuz diyene

çok güzel aşıksın heralde

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Konu Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey bölümüne taşınmıştır.

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için teşekkürlerr

dostuz diyene konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah (c.c.) diyen aslan

Allah (c.c.) diyen aslan

http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-182223439018170216&hl
  2. diyete başlarken

diyete başlarken

diyete başlarken Diyete başlayınca her gün bir defa vitamin ve mineral kombinasyonu bir preparat alınız Yalnız haftada bir gün ve hep aynı gün ve aynı terazide aynı giysi ile tartılın. Diyet uygularken asla inmek istediğiniz son kiloyu düşünmeyin, verdiğiniz her kilonun zevkini çıkarın. Yemek yerken sakin olun, gevşeyin, ağzınıza aldığınız her lokmanın tadını çıkarmaya çalışın....
  3. Avatarım Yok Diyen Meleklere

Daha çok melankolik meleklerimin beğeneceği avatarlar var ama tüm melişlerime armağan ediyorum :kiss: Bu avatarlar size çok yakışacak :tik:
  4. seviyorum diyen ama sevmeyenn

seviyorum diyen ama sevmeyenn

bir arkadasim tam 5 ay bir cocukla cıktı inanin cocuk buna 5 ay sonra ben sana alisamadim isinamadim demiş kız yıkılmiştı. ama ne ilğinçtir ki her mesajında kıza sana asığım sensiz olamam hem bu dünya da hem ahirette seninle olmam gerek derdi kızı bağladı kendine sonunda da yapacağini yaptı güven olmaz erkeklere seviyorum deyipte sevmeyen lewre kanmayın öyle hemen her erkeğe...
  5. haydi hanimlar pazartesi diyete...

haydi hanimlar pazartesi diyete...

arkadaslar yaza girmeden 10 15 kilo vermm lazim.kara verdim pazatersi diyete baslicam.diyet derken oyle listeyle falan degil.yememe icmeme dikkat edip spor yapip.bide su elma sirkeli suyuyla bakalim.benimle beraber kac kisi var.kac kisi bnmle beraber ne kadar kilo verebilecek...

Sayfayı Paylaş