gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Dosya Tutmak:

Konu, 'Avukatlık Hukuku' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Madde 52 - Avukat, üzerine aldığı her iş yahut yazılı mütalasına baş vurulan her husus hakkında düzenli dosya tutmak zorundadır. Avukat, kendisi tarafından yazılan veya taslağı yapılan her belgeyi imzalamakla yükümlüdür.

Dosya Tutmak: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tutmak / tutunmak

Tutmak / tutunmak

Kaçan yahut uçan şeyleri tutmak hayırlı fırsatlar yakalamaya, Birini elinden yahut kolundan tutmak ondan güç almaya; Bir şeye yahut bir kimseye tutunmak ona dayanmaya ve güvenmeye delalet eder.
  2. Dosya

Dosya

Dikkatli yorumlanması gerekir. Geçmişi ve geçmişte yapılanları simgeler. Dosyanın rengi, temizliği ve içindekiler de çok önemlidir.
  3. Nafile orucu tutmak.

Nafile orucu tutmak.

Nafile orucu tutarken genellikle,pazartesi,carsamba ve cumayi tercih ediyordum,bir yazi da okudum ki,nafile orucu ese soylenmeden tutulmaz ve cuma gunleri islam inancinda bayram gunu sayildigi icin de bayramda oruc tutulmasa daha iyi diyordu.Ben ise cuma gunun daha bir anlami var diye genelde cuma gunu tercih ediyorum.Simdiki sorum da bu konuda esime soylemem mi gerekli ve cuma gunu nafile...
  4. Yargıtay Dosya Sorgulama

Yargıtay Dosya Sorgulama

yargıtaydan dosya sorgulama yargıtay dosya sorgulama yargıtay sorgu 2 hukuk dairesi Yargıtay dosya sorgulama ve takibi için sizlere aşağıda vermiş olduğum linke tıklayarak dosya ile ilgili sorgulama işlemlerinizi öğrenebilirsiniz. YARGITAY DOSYA SORGULAMA TIKLA ÖĞREN
  5. Oruç Tutmak Kimlere Farzdır ?

Oruç Tutmak Kimlere Farzdır ?

oruç tutmak oruç tutmak, kimlere farzdır, farz olmayan durumlar, nelerdir, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. oruç tutmak kimlere farzdır, kimlere farz değildir işte bu yazımızda sizlere sunuyoruz melekler. ORUÇ TUTMAK KİMLERE FARZDIR? İslâm, emir ve yasakların yapılmasını istediği kimselerde bir takım şartlar arar Bu anlamda diğer ibadetlerde olduğu gibi, oruç ibadetinde...

Sayfayı Paylaş