Dötr Mevsim Nivea

nermin1982

Yeni Üye
Üye
Dötr Mevsim Nivea
Dört Mevsim Nivea

pembe maske zararları
Dört mevsim boyunca ailenin tüm fertleri için kullanılabilecek mükemmel bir nemlendiricidir.
EUCERIT içeren benzersiz formülüyle özellikle kuruyan ve çatlayan ciltler için ideal olan NIVEA Krm cildi besler ve ihtiyacı olan tüm bakım ve korumayı sağlar.
Her eve lazım.

Son düzenleme:
Canımcım cildimize sürdüğümüz her kremin %46sının kana karıştığnı düşünürsek 4mewsim kimyasaldan boğulup gideriz ben doğal ürünleri tercih ediyorum İ+M naturcosmetik ürünlerini bi dene derim. başka hiçbişeye ihtiyaç duymıycaksın.melişlerine dahi kullanabilirsin.çünkü %de 100 doğal.

Çok haklısın canım sonuçta doğal ürün kullanmak faydalı tabi ama ne yazık ki kullandığımız doğal ürünlerin de çoğunun yan etkileri ve zararları olduğu ortaya çıkıyor. Yanlış anlama söylediğin ürünü kesinlikle kastetmiyorum. Sonuçta Nivea yıllardır kullanılan bir marka ve en güvenilir kozmetik markası seçilmiş. Tabi kişisel tercihler ve cildinize uygunlukta çok önemli. Bu arada başlıktaki ‘ dötr’ yanlışlığını ne yazık ki değiştiremedim. Herkesten özür dilerim.

Haklısın nermincim doğal ürünler revaşta diye içine badem fındık yağı koyan doğal diye çıkıyo ortaya neyazıkki...ben bu tür ürünler alırken eco ve bio sertifikası mevcutmu ona bakarım.bak söylediğim ürünün kriterleri:
• %100 kontrollü doğal kozmetik BDIH sertifikalıdır
• %100 bitkiseldir, hayvansal maddeler içermez
• Yapay ham maddeler ve madeni yağlar içermez
• Yapay renklendirici, koruyucu ve koku içermez
• Hayvanlar üzerinde denenmeden geliştirilir ve üretilir
• Fair Trade projelerine destek veren bir üründür

Son düzenleme:
Geri