gebe
  1. nermin1982

nermin1982 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dötr Mevsim Nivea

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında nermin1982 tarafından paylaşıldı.

Dört Mevsim Nivea pembe maske zararları
    Dört mevsim boyunca ailenin tüm fertleri için kullanılabilecek mükemmel bir nemlendiricidir.
    EUCERIT içeren benzersiz formülüyle özellikle kuruyan ve çatlayan ciltler için ideal olan NIVEA Krm cildi besler ve ihtiyacı olan tüm bakım ve korumayı sağlar.
    Her eve lazım.

Son düzenleme: 17 Mart 2010
  2. -bernaa

-bernaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canımcım cildimize sürdüğümüz her kremin %46sının kana karıştığnı düşünürsek 4mewsim kimyasaldan boğulup gideriz ben doğal ürünleri tercih ediyorum İ+M naturcosmetik ürünlerini bi dene derim. başka hiçbişeye ihtiyaç duymıycaksın.melişlerine dahi kullanabilirsin.çünkü %de 100 doğal.

4. nermin1982

nermin1982 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok haklısın canım sonuçta doğal ürün kullanmak faydalı tabi ama ne yazık ki kullandığımız doğal ürünlerin de çoğunun yan etkileri ve zararları olduğu ortaya çıkıyor. Yanlış anlama söylediğin ürünü kesinlikle kastetmiyorum. Sonuçta Nivea yıllardır kullanılan bir marka ve en güvenilir kozmetik markası seçilmiş. Tabi kişisel tercihler ve cildinize uygunlukta çok önemli. Bu arada başlıktaki ‘ dötr’ yanlışlığını ne yazık ki değiştiremedim. Herkesten özür dilerim.

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın nermincim doğal ürünler revaşta diye içine badem fındık yağı koyan doğal diye çıkıyo ortaya neyazıkki...ben bu tür ürünler alırken eco ve bio sertifikası mevcutmu ona bakarım.bak söylediğim ürünün kriterleri: • %100 kontrollü doğal kozmetik BDIH sertifikalıdır
    • %100 bitkiseldir, hayvansal maddeler içermez
    • Yapay ham maddeler ve madeni yağlar içermez
    • Yapay renklendirici, koruyucu ve koku içermez
    • Hayvanlar üzerinde denenmeden geliştirilir ve üretilir
    • Fair Trade projelerine destek veren bir üründür

Son düzenleme: 29 Nisan 2010
  6. askkkk

askkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dlayısıyla benim evimde her zaman var

Dötr Mevsim Nivea konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevsim

Mevsim

Görülen mevsimle ilgili hayırlı bir olayı işaret eder
  2. Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin?
  3. Av mevsimi

Av mevsimi

av mevsimi mekan av mevsimi çekim mekanları Uzun zamandan sorna bu Filmde Sener Sen´i tekrar Sinema ekranlarinda görmek cok güzel, oyunculuguyle ve tecrübesiyle bu Film sayili kaliteli Filmler arasina girecegine eminim.... Sinemamızın dev isimlerini buluşturan 'Av Mevsimi', bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini beyazperdeye taşıyor. Yılın en...
  4. Av Mevsimi

Av Mevsimi

av mevsiminin sonunda ne oluyor av mevsimi sonunda ne oluyor Son zamanlarda Türk snemasında yüzümüzü güldüren filmler ortaya çıkıyor,Usta oyuncular kaliteli senaryo ve yönetmeninde başarısıyla birlikte artık sinema salonlarında yerli filmlerede rağbet oldukça fazla oluyor.İşte onlardan biri olan ve daha çok yeni vizyona girdiği halde sinemaseverlerden tam not alan "Av Mevsimi"isimli...
  5. Nivea 100.Yılını Kutluyor!

Nivea 100.Yılını Kutluyor!

nivea, cilt bakım ürünleri, 100.yılı, cilt bakımı, nelerdir, tüyolar, ne kullanmalıyım, ile ilgili bilgiler burada melekler Çoğumuz annelerimizin banyodan sonra o mavi kutudan kremlendiğini,soğukta elllerimiz çatlamasın diye ellerimizi kremlediğini hatırlarız melekler :hıms: İşte o modası asla geçmeyen sihirli mavi kutunun,Nivea'nın varoluşunun 100 .yılı bu yıl! Nivea bu 100 yıl...

Sayfayı Paylaş