gebe
  1. petekkeskinoğlu

petekkeskinoğlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dövme isteyen arkadaşlara duyurulur

Konu, 'Tr Bölgeleri' kısmında petekkeskinoğlu tarafından paylaşıldı.

:oppucuk:petek tattoo %30 indirimli tüm kalıcılar :hula: nisanın 20 sıne kadar sakın kaçırmayın :23:

2. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bende yaptırmak istiyorum arkadalar çocukalrımın aıdnı yazdırmak istiyorum ama abdest ve din gibi sorunlar yüzünden çekimserim bana net bi bilgi verebilcek olan var mı?

dövme isteyen arkadaşlara duyurulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.

tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.

tarot baktır tarot baktırmak istiyorum bedava bak canlı fal baktırmak istiyorum canlı falı baktırma Arkadaşlar,uzun süredir başka bir forumda tarot bakıyor idim.Beni tanıyanlarınız olmuştur.Gördüğüm lüzum üzerine bundan sonra meleklermekanı'nda bakmaya başlayacağım.Tabi forum yöneticileri izin verirse.Aslında yönetici olmak gibi bir isteğim de var ama tabi yine izin verilirse.Neyse,herşeyin...
  2. Dövme

Dövme

Bakınız; Dağlamak.Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da başka birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayırlı olayların içinde bulunacağınızı ve olayların istediğiniz gibi gelişeceğini müjdeler. Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir.Rüyada dövmeniz oldugunu görmek ya da baska birinin dövmesini görmek...
  3. ek gelir isteyen arkadaşlar

ek gelir isteyen arkadaşlar

GÜVENLİ DOSTLUKLARIN PEKİŞTİĞİ KAZANÇ YOLUNA MERHABA ekgelirinadresi.tr.gg arkadaşlar bu site bana ait.ev hanımıyım kendi ayaklarınızın üzerinde durmak isterseniz benim gibi bizlere katılın derim..sevgilerimle
  4. oriflame satış danışmanı olmak isteyen arkadaşlar burayaaaa

oriflame satış danışmanı olmak isteyen arkadaşlar burayaaaa

linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz arkadaşlar kayıt ücreti sadece 1 tl her satıştan kar %30 satış yapmak zorunda da değilsiniz isterseniz ben ürünleri ucuza almak istiyorum deyip kendi kendinizin danışmanı olabilirsiniz. 45 tllik bir ürünü 30 tlye alabiliyorsunuz. http://tr.oriflame.com/recruits/online-registration-consultant.jhtml?content=&_requestid=214065

Sayfayı Paylaş