gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Dövme mi Gerçek mi?

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

gerçekçi dövme gerçekçi dövmeler gercek dövmeler gerçek dövme yapılırken çekilen videolar [​IMG]

2. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dövme mi Gerçek mi?
    Offf..icim bir tuhaf oldu.

Dövme mi Gerçek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu BebekLer Gerçek mi ?

Bu BebekLer Gerçek mi ?

gerçek bebek resimleri
  2. Gülümseme Gerçek Mi?

Gülümseme Gerçek Mi?

Binlerce gülen insanın fotoğrafını inceleyen ABD'li psikolog uyarıyor: "Eğer karşınızda tebessüm edenin göz kenarları kırışmıyorsa, kesinlikle samimi değildir!". Göz kaslarına bakın ABD'deki California Üniversitesi'nden psikolog Dacher Keltner, bir insanın gülüşünün sahte mi yoksa samimi mi olduğunun anlaşılabileceğini iddia ediyor. Araştırmalarını rehber alarak konuşan Keltner,...
  3. Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi ben gerçek olduğunu duymuştum sizde duydunuz mu acaba?
  4. buradaki yorumlar gerçek mi?

buradaki yorumlar gerçek mi?

arkadaşlar bir aralık pembe maske ile ilgili yorumlara bakıyordum da kullanıcı yorumları sitesini görmüştüm. acaba burada yapılan yorumlar gerçek mi? yani sallamasyon tarzı yazılar olabilir mi?
  5. Kemikler gerçekten erir mi ?

Kemikler gerçekten erir mi ?

kemikler erirmi,kemik erimesi nedir,kemikler neden erir,kemik erimesi nasıl önlenir, Halk arasında kemik erimesi olarak bildiğimiz osteoporoz hastalığı; kemik içlerinin boşalarak kırılgan ve güçsüz hale gelmesidir. Kemikler kalsiyum, magnezyum, bakır, çinko, bakır, ve fosfordan oluşan zengin ve sağlam bir yapıdır. Sağlamlığın büyük kısmı içeriğindeki kalsiyum sayesindedir. Yani...

Sayfayı Paylaş