gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Dövün Şu Adamı

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Off offf adamı dövemedim ben yaa...:boxing: Sizde deneyin bakalım
    Fakat dikkatli olun çünkü çok iyi dövüsüyor :caked:

[flash]http://img147.imageshack.us/img147/4160/166coun3vc.swf[/flash]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Dövün Şu Adamı
    gözünü morararttım vallaaa :789:

Dövün Şu Adamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patraonu döv :D

patraonu döv :D

burayı tıklayınız
  2. Ünlüleri Dövünüz

Ünlüleri Dövünüz

Oyunda klavyenin W-A-S-D tuşlarına başarak yumruk atabilirsiniz..Ben nakavtla kazandım...hadi kolay gelsin.. http://80.237.156.97/k/oyun/2005/02/20050201_1_1107209694_h6t2.swf
  3. Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Maden, belediye ekiplerince bir hafta önce sokaklardan toplanarak Konya Hayvan Barınağı’na getirilen köpeklerin kendilerini tamamen kapatmış durumda olduklarını ve dış uyarılara cevap vermediklerini söylüyor. 28/07/2008 Konya'da insanlar tarafından "yoğun şiddet" gören, birinin vücudunda 20’ye...
  4. Şu an ıssız bir adadayız..

Şu an ıssız bir adadayız..

Ablalarım şu an ıssız bir adadasınız...nelerden neler yapacağız? Ben başlıyorum önce yiyecek toplarım bunun için bi dal ararım güçlü bir dal orada kesin hindistan cevizleri vardır onları düşürüdüm ve bir yere saklarım
  5. Tolga karel'i uçakta dövdüler

Tolga karel'i uçakta dövdüler

'YAPRAK DÖKÜMÜ' DİZİSİNİN KÖTÜ ADAMI TOLGA KAREL'İ UÇAKTA DÖVDÜLER... Stutgart'tan İstanbul'a dönüşte THY uçağında başlayan tartışma sonrası Tolga Karel'in feci dayak yediği öğrenildi. Uçakta başlayan kavganın aprona kadar yayıldığı olaylı geccede Karel'in ağlayarak sinir krizi geçirdiği iddia edildi. Uçakta yaşanan tartışma sonrası çıkan kavga polise haber verilirken Karel, önce...

Sayfayı Paylaş