gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

doya doya yaşadı

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

tüm dünyada izlenme rekorları kıran ama türkiyede tutalamayan BBG yarışmasında ün kazanan Jade Goody hayata gözlerini yumdu......

İSTEDİĞİ GİBİ ÖLEMEDİ!
    İNGİLİZ BBG’SİNE KATILARAK ÜNE KAVUŞAN VE KANSERE YAKALANDIĞINDAN BERİ MEDYANIN İLGİSİNİ DAHA DA FAZLA ÇEKEN JADE GOODY (27), DÜN SABAHA KARŞI ESSEX- UPSHİRE’DAKİ EVİNDE UYURKEN HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU. ANNESİ JACKİEY, 'GÜZEL KIZIM ARTIK HUZURA KAVUŞTU' DEDİ.

Kanser kurbanlarına cesaret kaynağı olan Jade Goody, 4 ve 5 yaşlarındaki iki oğlunu görmek için İngiltere’de Anneler Günü’nün kutlandığı düne kadar yaşamayı hedefledi ama Bobby ve Freddy’yi göremeden sabah saat 3.55’te hayata gözlerini yumdu.

Goody, geçen sene ağustosta Hindistan için yapılan çekimlerde kanser olduğunu öğrenmiş, saçları dökülmüş halde çekimlere devam etmiş, bunun 'etik' olup olmadığı tartışılmıştı. Ölümüne üç ay kaldığını öğrenmesine rağmen çektiği acıları büyük bir cesaretle anlatan genç kadın, iki çocuğunun geleceğini, eğitimini garanti altına alabilmek için basına öyküsünü ve evlilik resimlerinin telif haklarını sattı. Kemoterapiden dökülmüş saçlarıyla kamera karşısına geçmekten çekinmedi.

Jade Goody’nin yakınları, 'Anneler gününde çocuklarını görmek için hayatta kalmaya çalışıyordu ama son 48 saatte hiç enerjisi kalmamıştı. Tek kelime edemez hale gelmişti. Anne olmak onun için en önemli şeydi ama son 48 saatte nerede olduğunun bile farkında değildi' diye bilgi verirken ölene kadar annesinin ve kocasının başından ayrılmadığını belirttiler.

Kameralar kapalıydı

Jade Goody, öleceğini öğrendikten sonra yaptığı açıklamada, 'Tüm yetişkinliğimi, hayatımı anlatarak yaşadım... Kameraların önünde yaşadım ve belki de kameraların önünde öleceğim' demişti.

Son zamanlarda yaptığı açıklamalardan birinde de, 'İnsanları hem gıcık eden hem de eğlendiren geveze bir kuş olarak hatırlanmak isterim' diyordu.

Cehaletine ve gaflarına rağmen İngiltere’deki BBG evinden çıkarak en çok ün kazanan yarışmacı oldu. 'Rio de Janeiro kimdi?', 'Asparagas nedir? Ekilen bir şey mi?', 'Zekiyim ama doğru düzgün konuşup yazamadığım için kendimi küçük düşürüyorum' gibi gafları uzun süre dillerden düşmedi.

Geçen yıl Goody’nin serveti iki milyon sterlin olarak açıklandı. Ölümünden önce yaptığı anlaşmalarla bu servetine bir milyon sterlin daha kattı.

Son günlerinde annesine, 'Dişlerini yaptır. Cenazeme pırıl pırıl dişlerle katılmanı istiyorum' demişti.

’Gitmeye hazırım’

Gelinlikli fotoğraflarını 700 bin sterline bir dergiye satan Goody, ’Cennete gitmeye hazırım’ demişti.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: doya doya yaşadı

şimdide hayatını filime yansıtıyorlar.....

[​IMG]JADE'İN HAYATI FİLM OLUYOR!
    GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KANSERDEN HAYATINI KAYBEDEN İNGİLİZ TELEVİZYON YILDIZI JADE GOODY'NİN HAYATI FİLM OLUYOR...

Goody'nin kendi kaleme aldığı ikinci biyografi kitabından yola çıkılarak çekilecek olan filmde, katıldığı yarışmadan kansere yakalanana kadar yaşadığı tüm olaylar anlatılacak. Filmi Nick Love yönetecek.

doya doya yaşadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domuz

Domuz

rüyada beyaz domuz rüyada ısırması ısırması görmek beyaz görmek Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek...
  2. Ferdi Tayfur -  dondum dondum

Ferdi Tayfur - dondum dondum

dondum dondum durdum dondum dondum durdum ben sana dondum durdum ben sana dondum durdum senden kacamadim daglar asamadim isyan ettim sana duyuramadim senden kacamadim daglar asamadim isyan ettim sana duyuramadim hircin yeller gibi coskun seller gibi sana vurulmusum deliler gibi hircin yeller gibi coskun seller gibi sana asik oldum deliler gibi senden kacamadim daglar asamadim...
  3. Demir Demirkan - Doya Doya

Demir Demirkan - Doya Doya

Biraz üzgün biraz dargın Öyle sessiz kaldım ardından Unut aldırma Benim olsun geçmişe bakma Ben yaşarım sen canını sıkma Unut aldırma Al yanına hepsi benden Üş beş nota bir sebebten Bir cümle söz şu yürekten Yandığım günden Doya doya yaşa, yaşarsın bir defa Dokunmasın değmesin hayat sana Doya doya yaşa, yaşarsın bir defa Hadi değsin ayrıldığımıza
  4. doya doya ye zayıfla

doya doya ye zayıfla

En son trend Volumetrik Diyet e amaç; yemeyi sevmek, tadını çıkarmak ve doyana kadar yemek... Diyet yaparken sürekli midenizin zil çalmasından şikâyetçiyseniz, imdadınıza Amerikadan gelen yeni bir diyet trendi yetişiyor: Volumetrik Diyet! "Hacim Diyeti" olarak da adlandırabileceğimiz bu diyet trendi, yeni bir çığır açıyor. Çünkü temeli, "doyana kadar ye" prensibine...
  5. sevgiyi doya doya yaşayalım

sevgiyi doya doya yaşayalım

Sevgi Bazen bir şarkıya dalar hüzünleniriz. Bazen eski bir anıya. Bazen tatlı bir gülümseme gelir aklımıza bazen tatlı bir buse... Hepsinde sevginin izleri vardır, geçmişte kalan ama hala yaşanan... Şimdi herşeyi bir kenara bırakın! Ve geçmişte kalan tatlı bir anınızı düşünün. Düşünün hadi.. Tamam.. Şimdi o anınıza geri dönün ve yine aynı şeyleri yaşamaya çalışın.. Mutlu oluyorsunuz,...

Sayfayı Paylaş