gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

dr.Fikret mi oyuncu Yeşim mi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

show tv nin sevilen ve finali yapılan yeni biten dizi Doktorlar'ın korkutucu despot dr.Fikret'i gerçek tende dr. sananlar varmış.....
    'BANA AMELİYAT İÇİN GELİYORLAR!'
    ÜÇ SEZONDUR SHOW TV'DE EKRANA GELEN 'DOKTORLAR' DİZİSİNDE ROL ALAN YEŞİM CEREN BOZOĞLU, CANLANDIRDIĞI GESTAPO FİKRET KARAKTERİYLE BEĞENİ TOPLUYOR....

'Diziyle ilgili şaşırdığım tepkiler alıyorum, benim kendilerini ameliyat etmemi isteyen bir kaç hasta bile oldu' diye konuşan Bozoğlu, dizi olarak şanslı olduklarını ve seyircinin kendilerini, kendilerinin de seyircileri iyi anladıklarını belirtti.

Dizideki rolü için bazı değişiklikler yapmak durumunda kaldığını ifade eden Ceren Bozoğlu, 'Dizide o karaktere uyum sağlamak için fiziksel özelliklerimi de değiştirip, daha yaşlı, yüz hatları daha keskin, kilolu ve kısa boylu biri gibi görünmeye çalışıyorum. Sesimi, yürüyüşümü, bakışımı, giyimimi, mimiklerimi her şeyimi ona göre ayarlıyorum' dedi.

dr.Fikret mi oyuncu Yeşim mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. beni böyle sev dizisinin oyuncularını öğrenebilir miyim

beni böyle sev dizisinin oyuncularını öğrenebilir miyim

Selam melekler, rica etsem beniböyle sev dizisinin tam kadrosunu bu sayfadan paylaşabilirmisiniz. Dizileri kaçrmak istemiyorum ve diziyle ilgili her konuda bilgim olsun istiyorum :)
  3. galaxy mi ıphone mi

galaxy mi ıphone mi

selam arkadaslar eşım bana hedıye alıcak ama hangısını alsa dıye kararsızım galaxy s3 minimi yoksa ıphone 4 mi sizce hangısı daha kullanıslı bır bayanın elıne yakısıyor cevaplarınızı beklıyorum
  4. Dizi Oyuncuları Nereli Hiç Merak Ettiniz mi?

Dizi Oyuncuları Nereli Hiç Merak Ettiniz mi?

Bu konu; Dizi Oyuncuları Nereli Hiç Merak Ettiniz mi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kuzey Güney, Kurtlar Vadisi, Benim İçin Üzülme, Kayıp Şehir, Seksenler ve şimdi adını yazmaya kalksak sayfanın dolup taşacağı pek çok dizi film ekranlarda dönüyor. Pek çoğumuz bu dizileri soluksuz izliyoruz. Aktrist ve aktörlere...
  5. Voleybolcu Neslihan Oyuncu Kamil Güler'le mi?

Voleybolcu Neslihan Oyuncu Kamil Güler'le mi?

voleybolcu neslihan neslihan demir sevgilisi neslihan demir haberleri Sevgili melekler, filenin sultanlarından ünlü voleybolcu Neslihan Darnel bildiğiniz üzere geçtiğimiz Mart ayında eşinden boşanmıştı. Şimdilerde ise magazin basını Neslihan Darnel'in oyuncu Kamil Güler ile yakınlaştığı haberini yayınladı.. Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel’den geçtiğimiz mart ayında...

Sayfayı Paylaş