gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Dr Martens 2011 koleksiyonu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

dr martens istanbul, dr martens türkiye, 2011 moda, 2011 modası, 2011 moda kıyafetler Dr Martens, 2011 yaz sezonunu için giyim koleksiyonunu satışa sunuyor. Rahatlığın ön planda tutulduğu koleksiyonda elbise, t-shirt ve taytlardan oluşuyor.

MeLOo bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim yazlık tarzım :D:D Elbise t-shirt değil de ben tunik t-shirt diyorum :D:D:D:D Yazın genelde bu tarz giyinirim, tayt tunik tarzı ayağımada ne uyarsa onu geçiririm :D:D
    Paylaşımın için tşkler Tuğçe:)

Young bride bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]beniiimmmmmmmmmmmm :D:D

Dr Martens 2011 koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forever 2011 Yaz Koleksiyonu

Forever 2011 Yaz Koleksiyonu

2011 yaz koleksiyonu forever 2011 forever yaz Forever 2011 Yaz Koleksiyonu görücüye çıktı.Yaza rengaren kıyafetleriniz Forever 'dan... Çiçekli elbiseleri,tunikleri ve gömlekleri ile bu yazı cıvıl cıvıl geçirmenizi sağlayacak harika bir koleksiyon sizler için geliyor Melek'ler...
  2. Bershka Bahar 2011 Koleksiyonu

Bershka Bahar 2011 Koleksiyonu

bershka 2011 bahar koleksiyonu bershka 2011 bahar koleksiyonu Baharın yaklaşmasıyla bahar koleksiyonları gündemde... Gençler için hem uygun fiyata hem de değişik tarzlarda bol alternatif sunan Bershka'nın bahar 2011 koleksiyonuna bakınca insanın içi açılıyor...
  3. Mango 2011 Özel Koleksiyon

Mango 2011 Özel Koleksiyon

Mango 2011 yılı için özel bir koleksiyon hazırlamış... Kendi adıma konuşursam eğer ben bu koleksiyonu diğerlerinden daha çok beğendim... Bakalım sizlerde benimle aynı görüştemisiniz?
  4. Colin's 2011 Yaz Koleksiyonu

Colin's 2011 Yaz Koleksiyonu

colins 2011 colins 2011 yaz yaz koleksiyonu colıns kataloğu Baharın kendisini gösterdiği şu günlerde bütün markalar ilkbahar yaz koleksiyonunu görücüye çıkarıyor... Özellikle gençlerin sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer alan Colin'ste 2011 koleksiyonuyla sadece meleklemekanında...
  5. Chanel 2011 Koleksiyonu

Chanel 2011 Koleksiyonu

2011 Koleksiyonunu hazırlayan Chanel yine çizgisinin dışına çıkmamış. Yine çok farklı yine alışılmışın dışında modeller hazırlanmış... Ayaklara kadar uzanan örgü yelekler, erkeksi pantolonlar, tulumlar, kısa ceketler ve daha neler neler. + Eklemeden bitiremicem... İlk defa içinde tarzıma ait bir tane bile parça olmayan bir...

Sayfayı Paylaş