gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dr.Mehmet Öz Time Dergisine Kapak Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dr.mehmet öz, time dergisi, kapak oldu, resimleri, kapak olan 8. türk, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Dünyaca ünlü Türk Dr. Mehmet Öz Time dergisine kapak oldu.Böylece Öz,Time dergisine kapak olan 8.Türk oldu.Haber şöyle;

Time’ın bu haftaki kapağında, doktor Mehmet Öz, hasta Mehmet Öz’ü muayene ederken görülüyor. Daha önce Forbes’ın en etkili ünlüler listesinde yer alan Mehmet Öz, haftalık 4 milyon tirajlı Time Dergisi’nde “Kanser korkumdan neler öğrendim” başlıklı makale kaleme aldı.

İYİ DOKTOR, KÖTÜ HASTAYIM
    Öz, makalesinde geçen sene yaşadığı kolon kanseri korkusunu anlattı. 50’nci yaş gününde yaptırdığı check-up sırasında kolon kanseri şüphesinin ortaya çıktığını, daha sonra ameliyat geçirdiğini yazan Öz, şöyle konuştu: “Ünlü bir doktorum. Milyonlarca insana tavsiyelerde bulunuyorum. İyi bir doktor olmaktan, iyi bir aile babası olmaktan gurur duydum ama aslına bakarsanız kötü bir hastayım. Dr. Öz’den sıradan Bay Öz’e dönüşme deneyimi bana hem kendimle ilgili hem hastalarımla ilgili çok şey öğretti.” Mehmet Öz, geçen yıl da Women’s World Dergisi’ne kapak olmuş, o sayı 7 milyon adet satarak rekor kırmıştı.uçankuş

Dr.Mehmet Öz Time Dergisine Kapak Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dergi

Dergi

Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.Uzaktan birtakım haberler alacaksınız.Dergi okumak, dostlarla ilgili gerçeklerin öğrenileceği anlamına gelir.Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.
  2. Lady Gaga Dergi Kapakları

Lady Gaga Dergi Kapakları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dr.Mehmet Öz Kimdir?

Dr.Mehmet Öz Kimdir?

dr.mehmet öz, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü kalp cerrahımız Mehmet Öz'ün hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; Prof. Dr. Mehmet Öz, 11 Haziran 1960'da babasinin görev yaptigi Cleveland'da dogdu. 1982'de Harvard Üniversitesi'ni bitirdi, 1986'da Pensilvanya Üniversitesi'nden tip doktoru unvanini aldi. Halen...
  4. Dr.Mehmet Öz Kimdir ?

Dr.Mehmet Öz Kimdir ?

dr mehmet öz kimdir dr mehmet öz hayatı Sevgili melekler, kalp cerrahisi alanında isim yapmış, dünyaca ünlü kalo cerrahımız Dr. Mehmet Öz hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz.. :) Dünyaca ünlü bir kalp cerrahı olan Mehmet Öz, 11 Haziran 1960 yılında babasının görev yaptığı Ohio Eyaleti’nin Cleveland şehrinde doğdu. Öğrencilik yıllarını başarılı bir şekilde tamlayarak 22 yaşında...
  5. Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

bu konu dini kapak resimlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook zaman tüneli profiliniz de kapak resmi olarak dini resimler arıyorsanız sizlere beğeneceğinizi umduğum birbirinden güzel dini kapak fotoğraflarını paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş