gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dr.Miyazaki 'ye Çocuklardan Vefa Örneği !

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sakura şarkısı sakura şarkı sözü miyazaki van miyazaki deprem ile ilgili bilgiler burada melekler. Ekim ayında Van'da meydana gelen depremde yüzlerce insan hayatını kaybetti melekler . Tabi ki böyle bir afette bir araya gelen dünya ülkeleri bize de yardıma koştu. Bunların başında da depremin ne olduğunu çok iyi bilen yardımsever Japon halkı da vardı. Van'dan yardım için gelen konvoyda bulunan Dr. Miyazaki 'yi hepiniz tanıyorsunuz. Çünkü Miyazaki Van'da meydana gelen artçı depremde kaldığı otelin yıkılmasıyla hayatını kaybetti. Bursa'da ki 600 ilköğretim okulu öğrencisi de Dr. Miyazaki 'yi unutmadı ve onun anısına bir Japon şarkısı olan Sakura 'yı seslendirdiler. Kiraz Çiçekleri anlamına gelen Sakura şarkısı klip olarak kaydedildi ve Dr. Miyazaki'nin ailesine gönderildi. Haberin detayları ise şöyle;

Van’da 9 Kasım’da meydanagelen 5.6 büyüklüğündeki depremde Bayram Otel’in enkazının altında kalan gönüllü Japon doktor Atsushi Miyazaki’yi unutmayan Bursa Ahmet Uyar İlköğretim Okulu’nun 600 öğrencisi, Japonya’nın en popüler halk şarkılarından “Sakura”ya klip çekerek Miyazaki’nin ailesine gönderdi. Müzik öğretmeni Serkan Altay ve Uluyama Türk-Japon Derneği Başkanı Hakan Kaplan’ın girişimleri sonucu okuldaki 600 öğrenci, 2 hafta boyunca “kiraz çiçeği” anlamına gelen “Sakura”yı ezberledi. Yüzlerce öğrencinin heyecanla hep bir ağızdan seslendirdiği şarkı herkesi duygulandırdı. Kaplan, hazırladıkları bu videoyu Japonya Başkonsolosluğu aracılığıyla Miyazaki’nin ailesine gönderdiklerini kaydetti.

Klibi BURADAN izleyebilirsiniz ..

Dr.Miyazaki 'ye Çocuklardan Vefa Örneği ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar için şapka örnekleri!!!

çocuklar için şapka örnekleri!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum...

bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum...

Yasli bir bey sabah erken evinden çikmis yolda ilerlerken bir bisikletlinin kendisine çarpmasi ile yere yuvarlanmis ve hafif yaralanmis. Sokaktan geçenler yasli beyi hemen en yakin saglik birimine ulastirmislar... Hemsireler adamcagizin yarasina pansuman yapmislar ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kirik veya çatlak olup olmadigini inceleyeceklerini' söylemisler. Yasli...
  3. Çocuklar için  etamin örnekleri

Çocuklar için etamin örnekleri

etamin örnekleri çocuk etamin örnekleri çocuklar için çocuk çocuklar için Çocuk odaları için gayet şirin duracak etamin işinden panolar ve yine çocuklar için etamin motifli örnekleri sizlerle paylaşıyorum
  4. Somalililerden Ajda Pekkan'a Vefa Örneği

Somalililerden Ajda Pekkan'a Vefa Örneği

ajda pekkan ajda pekkan haberleri ajda pekkan 2011 ajda pekkan somali ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz aylarda Başbakan önderliğinde bir grup siyasetçi ve sanatçı Somaliye yardım kapsamında bir ziyarette bulunmuştu melekler, hatırlarsınız. :) O grupta süperstar Ajda Pekkan da vardı. Sağlık bakanlığımızın orada kurduğu sahra hastanesinde ki bir sağlık görevlisi, Ajda Pekkan 'a...
  5. En Yeni Kız Çocuk Odaları mobilyaları dekorasyon örnekleri

En Yeni Kız Çocuk Odaları mobilyaları dekorasyon örnekleri

kız çocuk odası modelleri 2013 yeni kız çocuğu odası dekorasyon örnekleri 2013 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda 2013 ev dekorasyon trendleri arasından seçtiğimiz yeni kız çocuğu odası modelleri örneklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz ve kızına oda yapmak isteyen tüm arkadaşlarımıza ise işte 2013 çocuk odası mobilya modası çeşitleri...

Sayfayı Paylaş