Dr Murat TOPALOĞLU kimdir ?

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    901
    Ödül Puanları:
    113
    murat topaloğlu murat topaloglu mustafa topaloğlu kimdir topoğlu kimdir murattopaloglu
    1976 yılında Almanya'da doğdum. kısa bir süre Almanya'da okul hayatından sonra 1986 yılında Türkiye'ye geldim. İlkokul ve lise yıllarım Adapazarı'nda geçti. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanınca İstanbul hayatı da 1996 yılında başlamış oldu. yorucu bir eğitim süreci sonrasında 2003 yılında diş hekimliği fakültesinden mezun oldum. Özel Göztepe Hastanesi, ve Özel Bostancı Diş Polikliniğinde çalıştım. Şimdi Özel Medenta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Hastalarımın sağlık sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyorum.
    < Resme gitmek için tıklayın >

Murat TOPALOGLU

Medenta Agiz Ve Dis Sagligi Merkezi
    0216 565 65 00
    0506 885 01 58
    Medenta Sağlık Hizmetleri

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    230
    Ödül Puanları:
    83
    Sitemize hoş geldiniz ağız problemi bi hayli fazla bir insan olarak bana faydalı olabileceğinizi düşünüyorum.:)

Kolaylıklar dilerim.

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Hoşbulduk.. Herzaman yardımcı olmak için buradayım.. teşekkürederim.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldiniz :))))

Dr Murat TOPALOĞLU kimdir ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Murat Han kimdir

murat gordi kimdir murat han kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri "Mutluluk" adlı filmde Özgü Namal ile başrolleri paylaşan ünlü oyuncu Murat Han hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Murat Han (d. 1975, Erzincan) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun...
  2. Murat Akdağ kimdir

murat akdağ kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. "Selana" dizisinde de rol alan başarılı olyuncu Murat Akdağ hakkında bilmediğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler. Biyografi 15/07/1979 da İstanbul Sefaköy'de doğdu.1981 den itibaren Şişli'de yaşamaya başladı.İlk,ortaokul ve liseyi Şişli'de okudu.1991'den 1998'e kadar bir çok işte...
  3. Dr. Murat Topoğlu’ ndan Çalışan Kadın Diyeti

calisan bayan, diyet, saglikli yasam, zayiflamak, kadinlara yönelik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Dr. Murat Topoğlu’ ndan Çalışan Kadın Diyeti Dr. Murat Topoğlu’nun çalışan kadinlara yönelik örnek diyet menüsü ve metabolizmayı hızlandıran çay tarifi! Çalışan kadınların sayısı hızla artıyor. Bir taraftan evle ilgili sorumluluklar diğer taraftan sabah öğle yemeklerinin...
  4. Murat Göğebakan Kimdir?

murat göğebakan, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğinin sevilen seslerinden Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Anne ve babası Almanya da çalışmakta olduğundan 7 yaşına kadar sürekli Adana-Almanya arasında yaşamak zorunda kaldı.İlk, orta ve lise öğrenimini Adana da tamamladı.Ardından 1986...
  5. çağlayan topaloğlu kimdir

çağlayan topaloğlu kimdir biyografi bilgileri varsa lütfen bu başlık adı altında paylaşın arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş