gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dramamine bulantı hapı kullanan varmı ??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba Dramamine bulantı hapı kullanan varmı kaçıncı ayda basladınız ben 2 aydır kullanıyorum bulantılarım çok fazla,kullanıyorum ama içim hiç rahat değil Allah korusun sanki bebeğe bişey olacakmış gibi geliyor :( bu ilacı kullanıpta doğum yapan anneler bebeklerinizin sağlıkları nasıl, beni rahatlatın lütfen

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bu ilaç A kategorisinde olduğu için bebeğe zarar vermeyen ilaçlar olarak biliniyor ve ilacın hamilelikteki seyre göre 4-6 ay arasında kullanılır bu ilaçtan dolayı sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz sağlıklı hamişlikler...

Dramamine bulantı hapı kullanan varmı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Merhaba arkadaslar,piyasada bulunan ve birçok çeşidinin satışı yasaklanan zayıflama haplarından kullananlardan yorumlar bekliyorum.Ben Meksika biberi denilen haplardan bi kac kutu tuketmiştim,arada bu hapla ilgili medyada birkac ölüm haberleri çıktı,kullanmaya basladıgım ilk ayda 7 kilo verdim, daha sonraları formda kalabilmek için dönem dönem aralıklarla aldım,gercekçi olmak gerekirse bi...
  2. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  3. Ertesi gün hapı kullanan varmı?

Ertesi gün hapı kullanan varmı?

istenmeyen gebelik kürtaj Selam kızlar, asla bir doğum kontrol yöntemi olmamakla beraber önlem alınmadanilişkiye girildiyse kullanılması önerilir Haplar cinsel ilişki sonrasında kadın tarafından ilk 72 saat içinde mümkün olduğunca erken alınmalıdır. Ürün ilişkiden sonra ne kadar çabuk alınırsa, gebeliği önleme şansı o derece yüksektiAcil korunma hapları gebelik riskini %75-90 azaltır. Yani...
  4. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum
  5. koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullananlar nasıl memnunmusunuz koçtaşın mutfak modelleri kullanışlı oluyormu yazlığım için düşünüyorum ama yorumlara göre karar verecem aranızda koçtaşın mutfağını kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş