gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

DSP adaylarını açıkladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, yerel seçimlerde partisinden aday olacak bazı isimleri açıkladı.
    Sezer, DSP İstanbul İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için iki dönemdir görev yapan Yılmaz Büyükerşen'in aday gösterildiğini belirterek, ''Eskişehir, Yılmaz Büyükerşen ile bir kez daha yeni umutlara, güzelliklere kanat açıyor'' dedi.

Zeki Sezer, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Hüseyin Karakullukçu, Ordu Belediye Başkanlığı için Seyit Torun, Çanakkale Belediye Başkanlığı için Erol Savcı, Ardahan Belediye Başkanlığı için Teoman Güngör, Van Belediye Başkanlığı için Dilek Çetinkaya, Kütahya Belediye Başkanlığı için Ruhsen Kumdalı ve Amasya Belediye Başkanlığı için Haydar Demirtaş'ın aday gösterildiğini bildirdi.

Türkiye'de DSP'nin hizmetine ihtiyaç bulunduğunu, DSP'nin ülkeyi çözümsüzlükten kurtarmaya çalıştığını kaydeden Sezer, adım adım diğer adayları da açıklayacağını söyledi.

DSP adaylarını açıkladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DTP bağımsız adaylarını açıkladı

DTP bağımsız adaylarını açıkladı

DTP bağımsız adaylarını açıkladı ANKA DTP, seçimlerde göstereceği bağımsız adayları açıkladı. 42 seçim bölgesinde aday gösteren DTP adayları arasında ünlü isimler de yer alıyor. Adaylar arasında Şemdinli'de kitabevine bombalı saldırı düzenlenen Seferi Yılmaz da yer alıyor. Bağımsız Adayları Destekleme Komisyonu, destekleyeceği adayları açıkladı. 20 Mayıs’tan bu yana sürdürdüğü...
  2. Aday

Aday

Rüyada kendisinin bir ise aday oldugunu gören, bulundugu isinde kazanci artar. Kadin ise evlenir, evli ise kocasindan çok mal kalir. Bir adayin seçilmesi için sandik basina gittigini gören, sevdigi bir arkadasindan büyük bir menfaat görür.
  3. Sarıgül'den DSP Genel Başkanlığına ilk adım.

Sarıgül'den DSP Genel Başkanlığına ilk adım.

Yerel seçimlere DSP'den gireceğine kesin gözüyle bakılan Sarıgül'ün, bundan sonraki en büyük hedefinin ise DSP Genel Başkanı olarak Baykal'ın karşısına çıkmak olduğu konuşuluyor. İÇERDEN YIKMAYI BAŞARAMADI Uzun zamandır uğraşmasına rağmen CHP'nin içini parçalayıp Baykal'ı indirmeyi başaramayan Sarıgül'ün, DSP Genel Başkanı olup CHP'yi bölerek Meclis'e girmek istediği ifade ediliyor. AKP...
  4. MHP Adaylarını Açıkladı

MHP Adaylarını Açıkladı

mhp kurultay adayları mhp kurultayı adayları 9 kurultay kurultayı adaylar MHP lideri 30 belediye başkan adayını daha açıkladı. Konya'dan hükümete seslenen Bahçeli, meydan okudu! Devlet Bahçeli aday tanıtım toplantısı için geldiği Konya'da büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Bahçeli, iktidar partisinden kurtuluşun seçim yolu ile aranması gerektiğini belirterek,...
  5. Deniz Akkaya güzellik sırlarını açıkladı !

Deniz Akkaya güzellik sırlarını açıkladı !

Deniz Akkaya Güzellik Sırlarını Açıkladı,deniz akkayanın güzellik sırları, deniz akkaya nasıl güzel kalıyor Çerkez kızı olan Deniz Akkaya , bugün yaptığı açıklama da , öncelikli olarak Çerkezlerin kendine has güzelliği olduğu için , Allaha Şükürler olsun dedi. Sigara kullanmadığı için de, cildinin matlaşmadığı ve lekelenmediğini belirten Ünlü Manken ,kesinlikle cildine patates , yumurta akı...

Sayfayı Paylaş