gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

DSP'den Üsküdar'a süpriz adayı kim

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tiyatro sanatçısı Levent Kırca, Üsküdar'da DSP’den belediye başkan adayı oluyor.

Yerel seçimlere 3 ay kala siyasi partilerde aday belirlemeyi sürdürüyor. Bu kapsamda İstanbul adaylarını belirleyen DSP de sürpriz bir isimle belediye başkanlığı için yarışacak.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer’in teklif götürdüğü tiyatro sanatçısı Levent Kırca, DSP’nin adayı olacak. Kırca’nın 29 Mart yerel seçimlerinde Üsküdar’dan aday olacağı öğrenildi. Kırca’nın adaylığı DSP Lideri Zeki Sezer tarafından yarın kamuoyuna duyurulacak.

Bu arada geçen dönem CHP’den Çankaya Belediye Başkanı olan Haydar Yılmaz CHP’den aday adaylığı başvurusunu geri çekti. Yılmaz’ın DSP ve AKP ile adaylık konusunda dirsek temasında bulunduğu öğrenildi.

DSP'den Üsküdar'a süpriz adayı kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba resimdeki adam kim

acaba resimdeki adam kim

Adamin Bİrİ KarŞisinda Bulunan Tablodakİ Resme Bakarak 2 CÜmle Sarfeder... 1. Benİm Ne Erkek Ve Ne De Kiz KardeŞİm Var. 2. Bu Resİmdekİ Adamin Babasi Benİm Babamin OĞludur. Soru: Acaba Resİmdekİ Adam Kİmdİr? Soruda HİÇbİr Hİle Yok Tamamiyla Mantik Ve Zeka Gerektİrİyor zeka sorusu..zorlayın bakiim saksınızı.:D:D:Dbilin bakalım kim?:rolleyes::p:p:p:D
  2. Kardan adama kim tekme atar?

Kardan adama kim tekme atar?

bebek kac aylıkken tekme atar bebek ne zaman tekme atar anne karnındaki ne zaman -Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma hastalığı, 2-Yeni atılmış bir betona basma ve isim yazma hastalığı, 3- Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, bıyık ve gözlük yapma hastalığı, 4- En iyi arabayı ben kullanıyorum zannetme hastalığı, 5- Kar topunun içine buz koyma hastalığı, 6- Cep telefonu...
  3. Survivor Adasında Süpriz İsim Atalay Demirci!

Survivor Adasında Süpriz İsim Atalay Demirci!

2013 survivor yarışması 2013 survivor yarışması ünlüler Atalay Demirci Survivorda 2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması hızla devam ederken adaya gidecek süpriz bir isim ortalığı karıştırdı. Yetenek Sizsiniz yarışması birincisi Atalay Demirci survivor adasına giderek standup gösterisi yapacak. Kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturan Atalay Demirci'nin survivor adasına gideceği...
  4. Kim Bu Duran Adam?

Kim Bu Duran Adam?

duran adam kim duran adamın adı ne duran adam hakkında Bir süredir devam eden Taksim gezi parkı eylemine belkide şimdiye kadar en ilginç eylem olarak damgasını vuran ve adı bir anda saatlerce sessiz bir şekilde ayakta kaldığı için duran adam lakabını alan Erdem Gündüz'ün sergilediği eylemdi. Bir anda özellikle sosyal medyada ilgi odağı olup fanatikleri çoğalan duran adam kim? Duran adam...

Sayfayı Paylaş