gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

DTP milletvekillerinden gazeteli eylem

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DTP milletvekillerinin sıraların üzerine Kürtçe Azadiya Welat gazetelerini koyarak sessiz eylem yaptıkları grup toplantısında DTP Başkanı Ahmet Türk, partisinin kapatma davasına değinerek "Bu köprünün yıkılması felaket olur" dedi. Türk, Azadiya Welat için , "Bu gazeteyi yaşatalım herkes abone olsun" dedi.

sabah

DTP milletvekillerinden gazeteli eylem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem biyografisi

Eylem biyografisi

1984 Londra doğumlu. R&B tarzında şarkıları, Mezzo Soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. Vocal Tech School eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (BTEC)“STEAMY KNIGHTS” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 Eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı First Night ile büyük ilgi topladı. Black History Month Lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti....
  2. Milletvekili

Milletvekili

Milletvekili görmek, işlerinizin altüst olacağına işarettir. Rüyada milletvekili görmek, işlerinizin kötüleşeceğine işaret eder. Kişinin sorumluluklarının ve gelirinin artacağına işaret eder.Milletvekili görmek, islerinizin altüst olacagina isarettir
  3. DTP Batman Milletvekili Ayla Akat Ata’nın evine polis baskını

DTP Batman Milletvekili Ayla Akat Ata’nın evine polis baskını

ayla akat ata Batman’da polis DTP vekili Ayla Akat Ata’nın evini bastı. Ata, polisler hakkında suç duyurusunda bulundu. Batman Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler dün gece bir operasyon kapsamında Çamlıtepe Mahallesi’ndeki Yaşam Apartmanı'nın ikinci katında Hatice Çoban üzerinde görünün evde arama yaparak, bazı belgelere el koydu. Baskın sırasında kimsenin olmadığı bildirildi. DTP Batman...
  4. DTP kapatıldı

DTP kapatıldı

DTP kapatıldı Anayasa Mahkemesi DTP hakkındaki kapatma davasının 4. günkü görüşmelerini tamamladı. Görüşme sonrası açıklama yapan Başkan Kılıç DTP'nin kapatıldığını açıkladı DTP'nin kapatılması talebiyle açılan davayı Anayasa Mahkemesi karara bağladı. Yaklaşık 8 saat süren 4. gün görüşmelerinin ardından basının karşısına geçen Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç "DTP'nin terör...
  5. Eylem-istanbul

Eylem-istanbul

buara severek dinliyorum kıt Türkçesiyle güzel seslendirmiş :salıncak: ah senin gibisi yok İstanbul, anlat anlat bitiremem istanbul, dur taksi götür beni taksime, bütün havasını hissedeyim içimde, eski günler meyilli ritim bu tatlı bir melodi sihirli bir köprü bağlar iki güzel cenneti masal tamam kış gecesi gecesi gündüzü sihirli biri o görüntüsü hiç bitmeyen çümbüşü ah senin...

Sayfayı Paylaş