gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

DTP'li Ayna'dan şok itiraf

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DTP Genel Başkan yardımcısı Emine Ayna, kendilerinin terörist olarak görülmesini onur olarak nitelendirdi. Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkan Yardımcısı Emine Ayna, 29 Marttaki yerel seçimler için uzun süredir yolda olduklarını belirterek, ''Üç koldan Türkiye'yi geziyoruz'' dedi.

Ayna, partisinin Adıyaman'da düzenlediği mitingde yaptığı yaptığı konuşmada, seçim çalışmaları sırasında yoğun ilgi gördüklerini ifade etti.

Ayna, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Sistemi teşhir ettiğimiz, çözüm önerileri sunduğumuzda bize 'teröristsiniz' diyorlar. Bende diyorum ki, sizin bizi terörist olarak görmeniz bizim için onurdur, bizim için gururdur. Varsın siz bize terörist diyin. Hiç önemli değil. 29 Mart yerel seçimleri için uzun süredir yoldayız. Üç koldan Türkiye'yi geziyoruz.''

Alandakilerin konuşmasını Kürtçe yapmasını istediği Ayna, Kürtçe bilmediğini, bu nedenle konuşamayacağını ifade etti.

DTP'nin Vali Mustafa Yücel Özbilgin Parkı yanındaki alanda düzenlediği miting, şiddetli yağmur nedeniyle erken sona erdi.

DTP'li Ayna'dan şok itiraf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Keremcem'den şok itiraf

Keremcem'den şok itiraf

Keremcem bayan hayranlarını hayrete düşürecek bir itirafta bulundu. Peşinde binlerce genç kızı koşturan, gittiği her yerde hayranlarının ilgisinden bunalan genç popçu Keremcem, Elele dergisine aldatıldığını itiraf etti. Keremcem " Evet, ben de aldatıldım. Ama sonradan öğrendim ki bu benden değil, ondan kaynaklanıyormuş. Çünkü o öyle biriymiş, ben çok yanlış tanımışım. Aldatıldığımı...
  3. Emrah’ tan şok itiraf  nikah masasına oturabilirim

Emrah’ tan şok itiraf nikah masasına oturabilirim

Şarkıcı Emrah’ tan şok itiraf... ”Çok yakında nikah masasına oturabilirim" Ünlü şarkıcı, "Hayatımda elbette biri var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim yani, olmaması tuhaf... Hatta, çok yakında nikah masasına oturabilirim. Kır düğünleri çok güzel olur mesela" dedi. Yeni albümün ’Yelpaze’ hayırlı olsun. Çeyrek asırlık sanat hayatındaki bu son albümünün farklılığından söz eder...
  4. Ebru Şallı'dan şok itiraf!

Ebru Şallı'dan şok itiraf!

ebru şallı, itiraf, yemek kitabı, yeni kitabı, haberleri, Güzelliği ve yaptığı her işle beğeni kazanan Ebru Şallı şok bir itirafta bulundu Melek'ler. Yeni yemek kitabını piyasaya süren eski manken Ebru Şallı ilginç bir itirafta bulundu Plates DVD'lerinden sonra Ebru'nun Mutfağından isimli yemek kitabını Salı günü çıkartacak olan Ebru Şallı, “Yemek kitabım çıkıyor. Bugün'ün haberine...
  5. Tuğba Büyük Üstün'den Şok İtiraf

Tuğba Büyük Üstün'den Şok İtiraf

tuğba büyüküstün, sevgilisi, biyografi, kimdir, kaç yaşında hepsi burada magazin severler Geçen hafta Nişantaşı’nda görüntülenen ikili önceki günde Taksim’de bir kafede yemek yedi. Kafenin içinde sürekli öpüşen Büyüküstün ile Saylak, ayrılıp barıştıkları haberlerinin doru olmadığını söyledi: “Biz daha önce birlikte değildik! Aşkımız yeni.”

Sayfayı Paylaş