gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dua Çiçeği - Ctenente

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

dua çiçeği bakımı dua çiçeğinin bakımı çiçeği çeşitleri video [​IMG]
    Dua Çiçeği (Ctenente) gölge ve yarı gölge yerlerde yetişir. Uzun ince sapları üzerinde geniş ve damarlı yapraklar ile güzel bir salon bitkisidir. Oda sıcaklığında yetiştirilebilir. Haziran ayından Eylül ayına kadar olan dönem büyüme dönemidir. Bu dönemde haftada bir kez yapraklı bitkiler için olan gübrelerden verilmelidir. Kışın gübreleme ayda bir kez uygulanmalıdır.
    Nemli ortamı seven bitkilerdendir. Bu yüzden yazları bitki bol su ister. Bu dönemde saksıdan yapılan sulamaya ilave olarak yapraklara da bol bol su püskürtülmelidir. Kışın bitkiye verilen su miktarı azaltılmalı ancak toprağının kurumasına dikkat edilmelidir.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Dua Çiçeği - Ctenente
    çok güzelmişş.paylaştığın için teşşekülerr

3. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dua Çiçeği - Ctenente

paylaşım için saol.teşekkürler.

Dua Çiçeği - Ctenente konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  2. Dua...

Dua...

Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini, Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını, Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle.. Kuran Ahlakıyla ahlaklandır.. Kuran-ı bize, bizi ona aç inş.. amin.. alıntı
  3. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  4. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...
  5. dua

dua

yemekten önce yapılması gereken dua

Sayfayı Paylaş