gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Dua edin melekler

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler babam rahatsız ve az önce hastaneye kaldırdıklarını öğrendim sizden ricam onun için dua etmeniz :uhu:

Son düzenleme: 27 Aralık 2011
  2. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    canım allah şifa versin iaşllah allah baban ve baban gibi duaya muhtaç bütün müslüman kardeşlerime şifa versin şuan reglim ama bitince yasin okurum canım

narçiçeğimm bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hastane köşelerinde yatan tüm hastalara Allah şifasını versin, içinde bizimkiler de olmak üzere..Geçmiş olsun nar, herşey bizim için...

narçiçeğimm bunu beğendi.
Dua edin melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler bana dua edin

melekler bana dua edin

benim canım arkadaşlarım isten bir istegim var. yarın iş görüşmesine gidicem ne olur bana dua edin. işe gireblim dualarınızı eksik etemyin arkadaşlar gerçekten çok istiyorum çalışmayı
  2. lütfen dua edin:((

lütfen dua edin:((

arkadaşlar şuan çok kötü bi haber aldım abimin kızı çok kötüymüş hastaneye kaldırmışlar başka bi ile sevk edilmiş.tedaviye cvp vermiyomuş Rabbim yardımcısı olsun dermansız dert vermesin onu bize bağışlasın...Lütfen dua edin şuan çok ihtiyacımız var.:((((
  3. dua edin

dua edin

melekler mekanı dualar aile düzeni için dua slm 3yıllık evliyim korunmuyoruz ama bebeğimiz olmuyor..ama son 2 aydır adetim normalinden az sürüyor..yani benim adetim 7 gün bazen 8gün sürerken 2aydır 5gün 6gün sürdü ve iki gün normal kanamam geldi sonraki günler kahverengileşti çok azaldı..normalinde de 3gün itibariyle bu şekilde azalma olmaz...ilk ay hemen bi test aldım adetten sonra ama...
  4. dua edin.....

dua edin.....

:uhu::uhu:kızlar 30 ağs adet günüm ne olur bana dua edin hamile kalyım..bu mübarek günler hürmetine belki rabbim dualarımızı kabul eder de bebişimiz olurr:uhu:
  5. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...

Sayfayı Paylaş