gebe
  1. bebeklis

bebeklis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dua edin

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeklis tarafından paylaşıldı.

melekler mekanı dualar aile düzeni için dua slm 3yıllık evliyim korunmuyoruz ama bebeğimiz olmuyor..ama son 2 aydır adetim normalinden az sürüyor..yani benim adetim 7 gün bazen 8gün sürerken 2aydır 5gün 6gün sürdü ve iki gün normal kanamam geldi sonraki günler kahverengileşti çok azaldı..normalinde de 3gün itibariyle bu şekilde azalma olmaz...ilk ay hemen bi test aldım adetten sonra ama negatif çıktı...sonraki ayda aynısı oldu ama gene negatif çıkarsa diye test yapmadım...acaba hamilemiyimki diyorum çok istiyorum..ama hayel kırıklığındanda korkuyorum...dün sahurdan sonra mide ağrım oldu saatlerce sürdü sanırım fazla sıvı tüketimden hap aldım dayanamadım..ya hamileysem diye korkuyorum...ama testte yapamıyorum artık hayel kırıklığından yoruldum...şimdi bu ayı bekliyorum..heralde hamileysem buayda gene adet görmem heralde üstüne görülme olsada 3ay sürmez heralde dimi arkadaşlar...................dua edin...

2. bana özel

bana özel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hamilesindir canm.ama gerçeklerle yüzleşmen gerek.şimdi herşeyin tedavisi var bence uzman dokdora görün.

3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım hakkında hayırlısı ama üstüne görmede sanırım sadece bir ay kanaman oluyo sonra olmuyo bence sen doktora görün ve hormonlarına baktır ..Rabbim inşallah bebek özlemini dindirir..

dua edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler bana dua edin

melekler bana dua edin

benim canım arkadaşlarım isten bir istegim var. yarın iş görüşmesine gidicem ne olur bana dua edin. işe gireblim dualarınızı eksik etemyin arkadaşlar gerçekten çok istiyorum çalışmayı
  2. lütfen dua edin:((

lütfen dua edin:((

arkadaşlar şuan çok kötü bi haber aldım abimin kızı çok kötüymüş hastaneye kaldırmışlar başka bi ile sevk edilmiş.tedaviye cvp vermiyomuş Rabbim yardımcısı olsun dermansız dert vermesin onu bize bağışlasın...Lütfen dua edin şuan çok ihtiyacımız var.:((((
  3. hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim hiç korunmadık.ama ovulasyon günlerini 3 ay tutturabildik.ama hala hamile deiğilim.02.07.10 da adet görrdüm 29 günde oluyorum bu aya kısmet diyorum artık inşallah Rabbim herkeze nasip eder.bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum.hangi testleri istiyorlar birde hangi günde doktora gitmem doğru...
  4. dua edin.....

dua edin.....

:uhu::uhu:kızlar 30 ağs adet günüm ne olur bana dua edin hamile kalyım..bu mübarek günler hürmetine belki rabbim dualarımızı kabul eder de bebişimiz olurr:uhu:
  5. Dua edin melekler

Dua edin melekler

Melekler babam rahatsız ve az önce hastaneye kaldırdıklarını öğrendim sizden ricam onun için dua etmeniz :uhu:

Sayfayı Paylaş