gebe
  1. emrenamlı

emrenamlı Forum Okuru

dua etecem yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında emrenamlı tarafından paylaşıldı.

sınava girerken en çok hangi dua okunmalıdır ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    ben ehliyet sinavina girerken cok heyecan yapmistim ve camii hocasina gidip dua sormustum bi dua verdi bana ama suan yanimda degil.ancak bikac gün icinde verebilirim ama umarim gec olmaz :S

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ilk dua;Hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hû.aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azyım.”2.dua ise bir ayettir bu;“Rabb’şrah li Sadri ve yessir li emri,va’hlül ukdeten min lisani,yefkahü kavlî.”

Anlamı

”Ya Rabbi!,Göğsümü ve gönlümü genişlet,işimi kolaylaştır,Dilimin bağını çöz,sözümü anlaşılır eyle.”

dua etecem yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dualarım Seninle Yar

Dualarım Seninle Yar

dualarım seninle cengiz kurtoğlu dualarım seninle hep dualarim hep Ey Gece YükLediğim Yar... Sanmaki Unuttum Seni, Sanmaki Yitip Giden Zamana YeniLdiğimden Bu SuskunLuğum Sanmaki Başka LimanLarda Başka KoyLarda Demir Attı Garip Yüreğim... Ey Yar..! BiLiyorsun, Hissediyorsun DeğiLmi ? Ben Şimdi Seni Hep DuaLarımLa Seviyorum, DuaLarımda İstiyorum... Sana DuaLarLa GeLiyorum... Yar......
  2. Siğil (temre), sivilce, çıban,yara için dua

Siğil (temre), sivilce, çıban,yara için dua

siğil duası temre duası temre nedir hastalığı sivilce Elimde uzun zamandır siğil var ama çözümünü bulamadım ilaçlar fayda etmiyor kuran-ı kerimde mutlaka bununla ilgili bir dua vardır dedim ve araştırdım bulduğum duayı sizinlede paylaşmak istiyorum meleklerim...Denemekte fayda var diye düşünüyorum :tik: SİĞİL- SİVİLCE- ÇIBAN-YARA İÇİN: 1- Peygamberimiz hanımlarından birinin elinde siğil...
  3. hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim hiç korunmadık.ama ovulasyon günlerini 3 ay tutturabildik.ama hala hamile deiğilim.02.07.10 da adet görrdüm 29 günde oluyorum bu aya kısmet diyorum artık inşallah Rabbim herkeze nasip eder.bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum.hangi testleri istiyorlar birde hangi günde doktora gitmem doğru...
  4. Yarım baş ağrısı için okunacak dua

Yarım baş ağrısı için okunacak dua

Yarım baş ağrısı için okunacak dua nedir biliyorsanız bana Yarım baş ağrısı için okunacak duayı yazın arkadaşlarım.
  5. dua

dua

yemekten önce yapılması gereken dua

Sayfayı Paylaş