gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dua müminin silahıdır

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dua müminin silahıdır
    emeğine sağlık

dua müminin silahıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. namaz müminin miracıdır!

namaz müminin miracıdır!

Bir gün öğle ezanları mü’minleri Allah’la buluşmaya çağırırken, sevgi, heyecan ve şevkle mescide gidiyordum. Çevremdekilere, “Duydunuz mu? Aşağıda toplantı var. Hemen hazırlanın” dedim. “Toplantı” ne efsunlu bir kelimeymiş ki, insanlar bir anda şaşırıp, katılmak zorunda olduklarını hissettirir bir hayıflanmayla, “Haberimiz yok” diyorlardı. “Öyleyse şimdi haberiniz oldu” dedim. “Hemen...
  2. Silah Susturucuları

Silah Susturucuları

silah susturucu fiyatları susturuculu silah fiyatları susturucu susturuculu oyunları Filmlerde görmüşsünüzdür. Aslında kulaklara zarar verebilecek kadar yüksek olan silah sesi, silahın ucuna takılan boru gibi çok basit bir madeni parça ile neredeyse işitilemeyecek kadar, çok düşük bir seviyeye indirilebilmektedir. Gerçekten de susturucular silahın sesini çok aza indirirler ve de çok basit bir...
  3. Dua Müminin Silahıdır

Dua Müminin Silahıdır

uhruç duası korkan çocuğa okunacak dua gece korkan çocuğa okunacak dua musibetten kurtulmak için uhruc ne demek ŞEYTAN VE CİNLERİN KAHRI İÇİN DUA Bismillahirrahmânirrahîm Euzü bi kelimatillahit tammatilleti la yücavizühünne berrün ve la facirun min şerri ma zerae filardı ve min şerri ma yahrucü minha ve min şerri maya'rucü fis semai ve ma yenzilü minha ve min şerri külli tarikın illa tarikan...
  4. müminin senden alacağı 3 nasibi olsun

müminin senden alacağı 3 nasibi olsun

Sevgili melekler O kadar güzel tavsiyeler ki sizlerle paylaşmak istedim Müminin senden alacağı üç nasibi olursa o zaman Muhsinlerden olursun. Şöyle ki: 1) ona faydan dokunmuyorsa zararında dokunmasın. 2) Onu sevindirmen mümkün değilse bari onu üzmeyesin. 3) Onu övmen mümkün değilse hiç olmazsa kötülemeyesin. Bazı alimler şu üç tavsiyede bulundular:- Üç şeyi yapamazsan bari şu üç şeyi...
  5. Lav silahını kim buldu, lav silahının icadı

Lav silahını kim buldu, lav silahının icadı

silahı kim icat etti lav silahı nedir Bu yazı: Lav silahını kim buldu, lav silahının icadı içerik kısaca.. Lav silahı nezaman icad edildi, lav silahını kim icat etti, gibi bilgiler içermektedir. Lav silahı hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz, daha doğrusu tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler:) Lav silahı nezaman icad edildi, lav silahını kim icat etti, lav...

Sayfayı Paylaş