gebe
  1. juju_melek

juju_melek Forum Okuru

Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında juju_melek tarafından paylaşıldı.

uzun ömür için okunacak dualar uzun ömürlü olmak için dua “Dua ve niyazınız olmasa Rabbim size niye değer versin…” (Furkan 25/77)
    “…Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm…” (Bakara 2/186)

Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem:“Kişinin kardeşi için arkasından yaptığı dua geri çevrilmez.
    Bir kişi arkadaşının arkasından dua ettiği zaman, melek ‘aynısı sana da olsun’ der.” (Müslim) buyurmuştur.

bu ayet ve hadislerin ardından düşündümde; bir dua zinciri oluşturalım ve sıkıntılı meleklerimizin dualarına hep bir azığdan amin diyelim istedim...dualarınızı vede sıkıntılarınızı paylaşmanızı ümit ederek ben ilk duamı ediyorum...

rabbimiz sen bizim soframızı sonsuz nimetlerinle doldurduğun gibi,tüm aç,susuz ve fakir kullarınında ihtiyacını gider,çünki biz onların halini ancak bu mubarek ramazan ayında anlıyoruz..! {amin}

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Eylül 2008
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...
    zuzu ablamın evladına aCil şifalar diliyorum ALLAHTAN,şu mubarek günlerde dualarımızın daha bi önemi olurmuş inşallah ALLAHIM tüm hastalara şifa versin yakınlarına metanet sabır versin ve en önemlisi ALLAH hepimiz için hakkımızda hayırlı olan neyse onu versin, mubarek ramazan ayında zuzu ablamın bu zor dönemlerini bian önce atlatmasını kızının sağlığına kavuşmasını istiyorum ALLAHIMDAN AMİNN

3. juju_melek

juju_melek Forum Okuru

canım zuzu ablam "DUA'M; kızına rabbimden geçmiş olsun dileklerimi sunar sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim"dünya imtihan dünyası rabbimiz gühanlarımızdan bizi silkelemek için hastalıklarla imtihan ediyor.sabır inşaallah herşey yoluna girecektir...HER KIŞIN ARDINDA ELBETTE BAHAR VARDIR...

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

allahım sen butun herkezın dualarını kabul eyle yarrabı..zuzu ablamın kızına saglık,ve sabır güç wer..ablacım herşey çok guzel olucak..melek kızımız çok iyi olucakk.hepmızın dualarıyla..

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tüm meleklerim

Allah hepinizden razı olsun çok duygulandırdınız beni.Allahım nerde varsa duysun ve görsün.amin meleklerim sizlerinde dualarınız kabul olsun...

6. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dualarınız için çok teşekkür ederim ablalarım...Dualarınız tuttu ve şu kulağımdaki problem geçti inş bi daha olmaz...

7. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım nerde hasta varsa tez zamanda şifasını versin bu mübarek ayda tüm ümmeti muhammetin dualarını kabul etsin.
    Benişimede sağlıkla huzurla uzun uzun ömürler versin.
    Nerde hasta olan varsa nerde duaya ihtiyacı olan varsa rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah
    Amin

8. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

güzel arkadaşım güzel yüreklı arladaşım söz bulamıyorum ben sızlere Allah görsün bunları

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Zuzum geçmiş olsun..Allah şifalar versin..Allah yardım etsin

10. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Allahim sen merhametlilerin en merhametlisisin sen bizler af et bizlere herseyin hayirlisini nasip eyle,bizi bir an bile olsun kendi basimiza birakma,bize hidayet ver ve bizi kabul olmayacak dualardan koru

11. HARBİKIZ

HARBİKIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben sitede yeniyim ama zuzu hanım evladınıza bende şifa diliyorum,kimin dileği,sıkıntısı,üzüntüsü varsa rabbim dualarını kabul etsin............

12. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zuzu ablacım daha dün tanıştık fazla konusma fırsatımız olmadı ama, ablacım bende kızına acil şifalar diliyorum Allah herseyi gönlüne göre versin...

13. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH TÜM HASTA KULLARINA ŞİFA DERTLİLERE DEVA VERSİN AMİN.AMİN.AMİN.

allahım bizi koru bizden razı ol ibadet ve kulluklarımızı kabul et cennet ve cemalinle şereflendir cehennemden kurtar dünya ve ahirete ait işlerimizi düzelt seni hatırlamak sana şükretmek ve iyi ibadet yapmak için bize yardım et allahım

Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek yüzlü olmak istermisin

bebek yüzlü olmak istermisin

bebek yüzlü olmak için bebek yüzlü olmak olmanın yolları cildimizi nasıl beyazlatırız yüzümüzü nasıl beyazlatırız İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz. Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü...
  2. uzun boylu olmak istermisiniz??

uzun boylu olmak istermisiniz??

uzun boylu olmak uzun boylu olmak için için ne yapmalıyız ne yapmalı yapılması gerekenler
  3. boyle olmak istermisiniz.....

boyle olmak istermisiniz.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Allah sizi ansın istermisiniz?

Allah sizi ansın istermisiniz?

Öyleyse beni anın ki ben de rahmetim ve bağışlamamla sizi anayım. Bana şükredin ve bana nankörlük etmeyin. ( bakara 152) Sabit Bennani ALLAH'in (C.C) rahmeti ona olsun dedi ki: Ben, Rabbimin beni ne zaman andığını bilirim! Yanindakiler onun bu sözünden ürperdiler ve : Nasıl bilirsin bunu? diye sordular. Bennani dedi ki : Ben O nu andım mi, O beni anar!
  5. Dualarımız sizinle!

Dualarımız sizinle!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş