''dua''

adley

Yeni Üye
Üye
''dua''
Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır...
Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle ..

_Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut
büyüklüğündeki bu şişlikte ne..
Annem gözümün üzerindeki şişliği görünce
_Allah iyiliğini versin,arpacıktır gelir geçer dedi.
Ama hiçbir şey annemin sandığı gibi olmadı.Günler günleri kovaladı fakat benim gözümün üzerindeki şişlik bir türlü gitmedi.Sonunda doktora gitmeye karar verdik.Gittiğimiz doktor bunun bir kist olduğunu ancak ameliyatla giderebilinecegini söyledi.13 yaşının verdiği çocukça bir tavırla
_Ben ameliyat olmam dedim.Doktorun bana vermiş olduğu yanıt:
_Kendini böyle güzel buluyorsan olma...
Günlerce doktor,doktor gezdik.Hepsinin vermiş olduğu yanıt aynıydı...
Sonunda ameliyat için gün alındı ve o son akşam ellerimi açıp ağlaya ağlaya yalvardım.
_Ne olur ALLAH'ım beni kurtar!Ameliyat olmaktan çok korkuyorum...Bana yardım et ALLAH'ım...
Ağlayarak dua ediyordum.Sonunda uykuya dalmışım,sabah kalktığımda saçlarım sırılsıklamdı ağlamaktan...
Vakit gelmişti artık tam giyinmiş çıkacakken aynaya bakmak geldi içimden...
Aynaya bakmamla çığlık atmam bir oldu.
_Anne koş gel bak!Gözümün üzerindeki şişlik yerinden kaymış.Annem gözlerine inanamamıştı tam 1 senedir aynı yerde duran şişlik aşağı doğru inmişti.Ve ben randevuyu iptal ettirdim.Üç gün içerisinde nohut büyüklüğündeki şişlik beni terketti,ellerimi açıp Rabbime şükrettim,dualarım kabul olmuştu.Doktorların olmaz dediğine YÜCE MEVLAM
''ol'' demiş ve bir mucize olmuştu...

Cevap: ''dua''

canım şanslıymışsın.içten edilen her dua muhakkak birgün yerine gelir.allahın gücüne inanmak lazım.

Cevap: ''dua''

canım allah herşeyı gören ve duyandır..canım çok geçmış olsun..bızımle paylaştıgın için teşekkurler..

Geri