gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yemekten önce yapılması gereken dua

dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dua!!!

dua!!!

Bir damla da çağlayan ırmakları boğuşu Yakub'un, Sukut denizinde dalga olan Meryem'in Fırtınalara sabrı kalkan bilen Eyüb'ün... Rıza bahçesine bir gül ekebilmek, gözyaşlarını teselli vuslatına mazhar olacak kadar samimiyetle dökmektir... Dua tadında akan her damla kelamsız rıza dilencisidir... Ey Zeyd... Ey sevdalı... Ardından alemlere rahmet olarak gönderdiğine, en sevdiğine, Hasret...
  2. Dualarimsin

Dualarimsin

D U A L A R I M S I N ..... Nereden geldin.? Bir yıldız gibi düştün dünyama. Her nereden geldiysen Hoş geldi yüreğin yüreğime Kapıyı çalmadan girdin içeriye Hiç sormadan buldun yerini Hiç uğraşmadan tuttun nabzımı Hiç ağlatmadan güldürdün yüzümü. Gönüle yar diye kazıdın ismini... Daha ben seni, Hiç tanımadan, hiç bilmeden Nereden geldiğini anlayamadan Ne...
  3. Dua...

Dua...

Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini, Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını, Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle.. Kuran Ahlakıyla ahlaklandır.. Kuran-ı bize, bizi ona aç inş.. amin.. alıntı
  4. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...

Sayfayı Paylaş