gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

dualarim seninle

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

dualarim seninle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dua...

Dua...

Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini, Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını, Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle.. Kuran Ahlakıyla ahlaklandır.. Kuran-ı bize, bizi ona aç inş.. amin.. alıntı
  2. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...
  3. Dualarım Seninle Yar

Dualarım Seninle Yar

dualarım seninle cengiz kurtoğlu dualarım seninle hep dualarim hep Ey Gece YükLediğim Yar... Sanmaki Unuttum Seni, Sanmaki Yitip Giden Zamana YeniLdiğimden Bu SuskunLuğum Sanmaki Başka LimanLarda Başka KoyLarda Demir Attı Garip Yüreğim... Ey Yar..! BiLiyorsun, Hissediyorsun DeğiLmi ? Ben Şimdi Seni Hep DuaLarımLa Seviyorum, DuaLarımda İstiyorum... Sana DuaLarLa GeLiyorum... Yar......
  4. Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

allahım dualarımı kabul et Hep birlikte aşağıdaki duanın bitiminde Amin diyelim arkadaşlar.Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin(Amin) Allahım dara düştüğünde seni hatırlayanlardan değil geniş vakitlerde sana iltica eden kullarından eyle bizi Allahım dua ettiğinde duaya icabetin istenenin istendiği zaman olması gibi anlayıp, dua ettim neden olmadı diyenlerden değil, duasına anında cevap...
  5. dua

dua

yemekten önce yapılması gereken dua

Sayfayı Paylaş