Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Tuğçemmmm :kiss: Bu başarıdan daha çok büyük bir başarı ve bu güç, sadece benim değil, bu başarı sadece benim değil :) Arkamda sevgileri ile beni kaldıran sizlerinde başarısı :) Saol aşkım bebişim :kiss:

Tabikii senin bu konuda tartışmamalıyız :D Kötü olur bakkk :haha: Sende sağolll bebeğimmm :asskim:

çok sevindim canım allahım o kadar büyükkü bütün duaları kabul eder canım sende diyosun cogu gitti azı kaldı rüyam inşallah onuda atlatıcan seni tanımasamda çok mutlu oldum kelimelerle nasıl anlatılır bilemiyorum

çoook şükürr canımm rüyamm ya öyle mutlu oldum ki anlatamam... inşş tamamen atlatıcaksın allaha binlerce kez şükürler olsun seni çook seviyoruzz...

çok sevindim canım allahım o kadar büyükkü bütün duaları kabul eder canım sende diyosun cogu gitti azı kaldı rüyam inşallah onuda atlatıcan seni tanımasamda çok mutlu oldum kelimelerle nasıl anlatılır bilemiyorum

Evet jujum :) Çoğu gitti azı kaldı :) Sizlerin dualarını, verdiğiniz moral ve sevgiyi arkama alarak zor olanı başardım canım :) Size minnet borçluyum, bunu hep söyleyecem :)

Saol jujum :kiss:

çoook şükürr canımm rüyamm ya öyle mutlu oldum ki anlatamam... inşş tamamen atlatıcaksın allaha binlerce kez şükürler olsun seni çook seviyoruzz...

İnş. sudemim inş... :) Rabbime ne kadar şükretsem az kalır :) Sanki yeniden doğdum ben, içimde ki uçuşan kuşları anlatamıyorum :) Az kaldı inş. burdan tam iyileşmemin mutluluğunuda hep birlikte yaşayacağız inş. :)

Sana güçlü olduğunu söylemiştim çünkü seni uzun süredir tanıyan biri olarak bunu en azından ben biliyordum.Doktor olmaya gerek yoktu zaten bunu bilmek için.Hastalığını yeneceğini gerek kendi gücünle gerek ilahi güçle yeneceğine canı gönülden inanıyordum.
Allah gençliğine,ailene ve sevdiklerine bağışlasın.Tüm şifa bekleyen hastalarada Rabbim acil şifalar versin inşallah:)

Dilerim ki, ALLAH bu dünyada da, diğer dünyada da sizlere cenneti yaşatsın. Size nasıl teşekkür edebilirim inanın bilmiyorum.....
Demişsin.. rüyam sen bize en güzel şekilde teşekkür ettin.. sen bu illeti yenerek güçsüz olmadığını ispatladın. bundan sonraki hayatındada böyle gelişmeler duymak istiyoruz. biz senin melekleriniz ama unutma sende bizim.... nasıl sewindim anlatamam ..

Geri