Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Sana güçlü olduğunu söylemiştim çünkü seni uzun süredir tanıyan biri olarak bunu en azından ben biliyordum.Doktor olmaya gerek yoktu zaten bunu bilmek için.Hastalığını yeneceğini gerek kendi gücünle gerek ilahi güçle yeneceğine canı gönülden inanıyordum.
Allah gençliğine,ailene ve sevdiklerine bağışlasın.Tüm şifa bekleyen hastalarada Rabbim acil şifalar versin inşallah:)

Tşk ederim canım. ALLAH razı olsun, çocuklarını, sevdiklerini Rab'da sana bağışlasın. Sağolasın Mawi:)

Dilerim ki, ALLAH bu dünyada da, diğer dünyada da sizlere cenneti yaşatsın. Size nasıl teşekkür edebilirim inanın bilmiyorum.....
Demişsin.. rüyam sen bize en güzel şekilde teşekkür ettin.. sen bu illeti yenerek güçsüz olmadığını ispatladın. bundan sonraki hayatındada böyle gelişmeler duymak istiyoruz. biz senin melekleriniz ama unutma sende bizim.... nasıl sewindim anlatamam ..

Belen'cim sanada ayrıca tşk ederim :) Özellikle annneciğine :) Onun o güzel ellerinden öpüyorum :) Dilerim ki RAB, onun evlatlarınıda ona bağışlasın. Yüreği ne maddi, nede manevi hiç ama hiç incinmesin. Teyzeme sonsuz sevgi ve saygılarımı ilet :) Adını bilmiyorum ama inan her daim ''ALLAH Belen'den ve Belen'in annesinden binlerce kez razı olsun'' diyorum :) Ömrüm yettiğincede bunu diyecem :) Hepinizin bu iyiliğini, bu güzel yüreğini,ömrümce hiç unutmayacam...

Bu arada Belen'im bebeğim :) imzanı yeni gördüm ve inan çok duyguladım, onure ettin beni :kiss: Bana verdiğiniz bu önem, bu gerçek sevgi ile ben ilaçların en iyisini alıyorum :)

ruyam1-5975.jpg

ALLAH bana iizin verdiği sürece, tüm içtenliğimle ve bütün ruhumla, kalbimin her zerresinde sizinleyim :kiss:

Sağolasın aşkım ballı kaymağım :kiss:

Sağolasın aşkım ballı kaymağım :kiss:

dedii bana yehhuuu :d ohhh ben ballı kaymağım...

annemede bu güsel haberi telefonda verdim. tatlım.. nasıl sewindi ..

Allah'ıma cok şükürler olsun sonunda bize istediğimiz haberi verdin Rüyamm dualarımız kabul oldu cokk mutluyum inanki insallah daha da iyi,sağlıklı olacaksın.daha iyi haberler vereceksin bize seni cooookkkk seviyoruz ..Azimle,inancla bu hastaliğin üstesinden geldin..Dualarım seninle rüyamm hiç bir zaman moralini bozma hep yüksek tut moralini.hep yanındayız o kadar cok sevenin var ki..tekrar gecmiş olsun canımm

Rüyam canımmmmmmm...

Çok sevindim inan....Ama yürekten inanıyordum buna...İyileşeceğini hissediyordum...Kurban olduğum Allah dualarımızı kabul etti...Tamamen iyileşip geleceğine de çok inanıyorum...çok güçlüsün Rüyam çoookkk....

Seni çok seviyorum...

birtanemm benimmm cokkk kötüü oldum yazını okuyunca mutluluktann aglamakk buu oluyor herhaldee...:cry:
oyy rüyam benimm kurban olurum kızzz ben sanaa canımm...
herşey gececkk dayan be rüyam dayan herşeyyy cok daha ii olacak buna bütün benliğimle inanıyorum....
iyikii varsınn rüyammm senii kocaman öpüyorummm benn kocaman hemde....:dancing:

çok sevindim ve çok duygulandım rabbim tüm hastalara şifa versin çok sevindim gerçekten daha iyi olman dileğiyle :)

Sevgili Rüyam
güzel haberine çok sevindim :humble:
Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca hersey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu Duallarimi sana gönderiyorum... Gecmis olsun.

Tülay

Rüyam canım biz senin nekadar güçlü olduğunu bu hastalığı Allah'ın izniyle atlatacağını biliyorduk...Ve sonunda gerçek oldu Rabbim dualarımızı kabul etti bu hastalığı atlattın... İnanıyorum ki çok daha iyi olucaksın...

Seni seviyoruz....

Geri