gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

dualarımız kabul olur inşallahh bu geceee

Konu, 'Çöplük' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

bu mübarek gecede hangi dileğinizin kabul olmasını isterdiniz en çok.bütün dularımızın kabul olmasıı ümidiyle hayırlı kandillerr...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    saol cnm seninde kandilin mubarek olsun Rabbim bütün dualarını kabul etsin ...Rabbim günahlarımızı affeder merhametini ve rahmetini bizlerdn esirgemez inşllh..AMİNNNNNN

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    en büyük hayalim birleşmiş zaten 2si birbirine onların.. :)

4. nagish

nagish Forum Okuru

tşk ederim cnm..aminnn inşallah cnm hepmizin duaları kabul günahları affolsunn...

5. nagish

nagish Forum Okuru

:) bizim hayallerimiz de gerçekleşir inşallaahh ;)

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tüm meleklerin kandili mubarek olsun ... dilekleri duaları kabul olsun....

7. nagish

nagish Forum Okuru

sağol tatlım...senin de kandilin mübarek olsun dileklerimiz kabul olsunnn

dualarımız kabul olur inşallahh bu geceee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Dua Nasıl Kabul Olur?''

''Dua Nasıl Kabul Olur?''

Apartmandan çıkar çıkmaz soğuk hava yüzüne çarptı, ama onun zihni hala az önce okudukları bir cümleye takılı kalmıştı: ; "Allah insanların duasını işitir ve onlara cevap verir, onlarla konuşur." Dalgın bir halde arabasına bindi. Anahtarı kontağa sokmadan önce, soğuğa aldırmadan, birkaç dakika daha bu konuyu düşündü. Nasıl? bu soru ruhunun derinliklerinden gelip zihnini bir bulut...
  2. Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

Sizler öyle bir mucizesiniz ki, sanki ''Meleklermekani'' ismine uysun diye yer yüzünde ki tüm görünen Melek'ler sizlersiniz ve bu site sizlerin mekanı ki, sizler buraya üye oldunuz. Yıllar önce, sevgili arkadaşım Sadmin ''bu sitenin adı ne olsun'' diye sorduğunda, direk ''Meleklermekanı'' olsun demiştim. Ve ben yıllardır, gerek çette, gerek ise yazdığım konularda sizlere hiç fark etmeden,...
  3. neden dualarım kabul olmuyo

neden dualarım kabul olmuyo

benim neden dualarım kabul olmuyo anlamadım okumadıgım dua kalmadı :(
  4. Kadir Gecesinde Hangi Dualar Kabul Olur haydi gelin öğrenelim melekler

Kadir Gecesinde Hangi Dualar Kabul Olur haydi gelin öğrenelim melekler

Kadir Gecesinde Kabul Olan Dualar Kadir Gecesinde Edilecek Dualar Geçtiğimiz günlerde sizler ile http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/225824-kadir-gecesi-kutlamasi-icin-cep-telefonu-mesajlari-2012-a.html smsleri paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de Kadir Gecesi duaları hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımız için, Kadir Gecesinde kabul olan dualar hakkında...
  5. Duaların Kabul Zamanları

Duaların Kabul Zamanları

Dua, kulun Rabbine yönelip O'ndan yardım dilemesidir. İnsan, gücünün yetmediği ihtiyaçlarını elde etmek, kendi kudretiyle erişemediği arzularına erişmek için Allah'a sığınır. Çünkü Allah'tan başka hiç kimse yoktur ki, onun en gizli arzularını duyup yerine getirsin, ihtiyaçlarını karşılasın. Dua bir ibadettir. Hattâ ibadetin ruhudur. Nasıl ki, bir çocuk eli yetişemediği bir ihtiyacını, bir...

Sayfayı Paylaş