gebe
  1. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dualarınızıyılık dolu ulsun

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında canan tarafından paylaşıldı.

bu onemlı gunde ıcten yapılanbutunduala kabul olunur.ramazandan oncekı bu son kandılde allah ıyı guzel gunlerı hepımız ıcın gostersınnnnnnn

dualarınızıyılık dolu ulsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ulu önderimiz

ulu önderimiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. uluma

uluma

Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir. Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir. Rüyada uluduğunuzu veya bir köpeğin uluduğunu gördüyseniz, yakında kötü haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada köpek gibi ses çikaran bir kimseyi görmek veya köpek ulumalari isitmek, o yere...
  3. ferhat göçer_ dola dola

ferhat göçer_ dola dola

Deli gönül yanar mısın? Bir gün olsun susar mısın? Bu nedir yar ne istersin? Beni sana kul edersin Uyan artık güzel gözlüm Anla nasıl sevdiğini Yalan değil inan bana Uzak durma Dola dola dola Dola dola dola Dola dola dola kollarını boynuma dola yar
  4. $ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

$ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

börek tarifi paçanga nasıl yapılır kolay tarifler börek yapılışı resimli hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Merhaba sevgili melekler; Bugün canım acayip şekilde börek istedi. Anneme söyledim gidip hemen 2 paket yufka aldım. Ve hemen hazırlıklara başladım. Öneclikle malzemeleri hazırlamaya koyuldum. Sosu için; 2 yumurta 1 su bardağı süt 4 yemek kaşığı sıvıyağ... bunların hepsini derin...

Sayfayı Paylaş