duaniza ihticaim var

slm meleklerim...benimde sizlerin duasina ihtiyacim var lütfen benim icinde dua edin...ben 4 yillik evliyim ve bi yasina girecek bi kizim var..tam mutluyum sandigim anda esim cikmis bana beni sevmedigini ve ayrilmak istedigini söylüyor...kötü bi filmin icindeyim sanki....nolur dualariniza cok ama cok ihtiyacim allah rizasi icin...tsklr

aa bismillahirrahmairrahim ! önce sakin ol cnm önce kendini ve bebegini düsün.hemen panik olma sakin davran,biliyorum söylemesi kolay gibi görünüyor ama beni dinle ve sakin ol senin icin dua edicem..

özlem canim benimle konusmak istersen seni dinlemek isterim, ben 15 yillik evliyim basimdan cok seyler gecti benimde seninkine benzer seyler,dilersen konusabiliriz,erkekler zaman zaman böyle seyler yapabiliyorlar ne yaziikki,biz kadinlar cok güclüyüz unutma,hersey bizim elimizde...sen sakin üzülme sadece inanki hepsi gececek bunlarin ve birgün güleceksin kocanin yaptigi bu cocuksu davranisalra...

aa bismillahirrahmairrahim ! önce sakin ol cnm önce kendini ve bebegini düsün.hemen panik olma sakin davran,biliyorum söylemesi kolay gibi görünüyor ama beni dinle ve sakin ol senin icin dua edicem..

sakinim inanmasi güc ama cok ama cok sakinim..delirdigim anlarda oldu kizimla birlikte kendimi yok etmek gibi ama rabbimin korkusu onun inanci beni durdurdu...allah razi olsun canim buna cok ihtiyacim var...neler cektigimden annemlerin bile haberi yok ben almanya ya gelin olarak geldim..onlara nasil derim bi cocukla ortada kaliyorum diye...hayat bu insana neler gösteriyo...

tabiki canim insallah buna inanmak istiyorumrabbime siginiyor ondan diliyorum..konusmaya cok ihtiyacimvar tabiki isterim ...ilgine cok sevindim..

tabiki canim insallah buna inanmak istiyorumrabbime siginiyor ondan diliyorum..konusmaya cok ihtiyacimvar tabiki isterim ...ilgine cok sevindim..

ah cnm yaa kiz bende Almanya ya gelin geldim. gerci 15 sene oldu ama nasil oldu gel bana sor sen onu, burdakiler cok gec olgunlasiyorlar heleki bazilari 50 yasinda da olsa olgunlasmiyorlar hala(erkekler)..biz onlara göre daha gercekciyiz ve daha mantikliyiz bu bir gercek. Sorumsuz bir erkegi yola getirmek oldukca zor ama imkansiz degil bunu unutma.Tüm güc bizde biz onlardan daha mantikliyiz ve daha güclüyüz hernekadar bunu kabul etmeselerde bu böyle.

ah cnm yaa kiz bende Almanya ya gelin geldim. gerci 15 sene oldu ama nasil oldu gel bana sor sen onu, burdakiler cok gec olgunlasiyorlar heleki bazilari 50 yasinda da olsa olgunlasmiyorlar hala(erkekler)..biz onlara göre daha gercekciyiz ve daha mantikliyiz bu bir gercek. Sorumsuz bir erkegi yola getirmek oldukca zor ama imkansiz degil bunu unutma.Tüm güc bizde biz onlardan daha mantikliyiz ve daha güclüyüz hernekadar bunu kabul etmeselerde bu böyle.

insallah canim bende buna inaniyorum..rabbime siginiyorum ve ondan diliyorum...off off isyan etmiyorum ama bazen okadar bunaliyorumki anlatamam...senin basina neler geldi bilmiyorum ama dayanilacak gibi deil rabbim sabrini veriyor tabiki ama canim cok yaniyor..helede onu böyle severken ... inanamadigim ondan neden nefret edemiyorum.....bu arada almanyanin neresinden?? ben richtung mainz.. ama koblenz daha yakin..

özlem canim birde gutbettesin gelinmi gittin almanyaya?
Senin icinde dua edecegim, bende benimkini dert saniyordum esim den sIk sIk ariliyorum diye is geregi esim ülke ülke geziyor.
Ben öyle ayriligi dayanamiyorum
Rabbim yar ve yardimcin olsun, hakkinda hayirli olani gönlüne razi eylesin
Amin

Rabbim tüm sevenleri hayirlisiyla kavusturup mutlu ve huzurlu yasamaya nasip etsin
Amin

Allah c.c. her ikinizide sevdiklerinize bagislasin
mutlu ve güzel yasayin insallah
dualariniz kabul olsun
Amin

insallah canim bende buna inaniyorum..rabbime siginiyorum ve ondan diliyorum...off off isyan etmiyorum ama bazen okadar bunaliyorumki anlatamam...senin basina neler geldi bilmiyorum ama dayanilacak gibi deil rabbim sabrini veriyor tabiki ama canim cok yaniyor..helede onu böyle severken ... inanamadigim ondan neden nefret edemiyorum.....bu arada almanyanin neresinden?? ben richtung mainz.. ama koblenz daha yakin..

nürnberg cnm

özlem canim birde gutbettesin gelinmi gittin almanyaya?
Senin icinde dua edecegim, bende benimkini dert saniyordum esim den sIk sIk ariliyorum diye is geregi esim ülke ülke geziyor.
Ben öyle ayriligi dayanamiyorum
Rabbim yar ve yardimcin olsun, hakkinda hayirli olani gönlüne razi eylesin
Amin

Rabbim tüm sevenleri hayirlisiyla kavusturup mutlu ve huzurlu yasamaya nasip etsin
Amin

evet canim gelin olarak geldim buraya malesef....okadar yalnizim ki yani cok sükür rabbim benimle ama yani anlayin...aminnn insallah rabbim sesimi duyar ...ve dallanip budaklanmadan kapanir gider...adaklar adiyorum hayirlisi ile sonuclansin diye...belki benimkindende kötü durumda olanlar vardir her halimize cok sükür en azindan saglikliyiz...ama dert iste cani cok yaniyo insanin...

Geri