gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Dubai'den Altın Kaplama Mercedes C63 AMG

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

dubai arabaları dubai altın araba dubaideki arabalar dubaı arabaları arabalari
    Dubai; küçük cennet diyorum ben.O kadar ihtişamlı bir ülke ki herşeyiyle mükemmel bir yer.Taşı toprağı altın diyorum hatta arabası bile altın.İşte ispatı:D

Yapan yapmış paraya pardon altına kıymış:D:D

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Burj El Arab'daki tuvaletlerin bile 24 ayar altın kaplama olduğunu göz önünde bulundurursak, tuvaleti altından yapan adamın Mercedes'i de altınla kaplaması çok da şaşılacak durum değil :)
    Allah sonradan görenlerden korusun demişler :D

Şaka bir yana, bir anda gelen altını/zenginliği ne yapacağını bilemeyenlerin işi diyorum, dünya üzerinde susuzluktan ölen çocuklar, savaşta perişan olmuş yetimler, yiyecek yemek bulamayan aileler varken bu vurdumduymazlık, zenginlik gösterisi, savurganlık ve müsriflik tamamen yanlış... Allah akıl fikir versin diyorum.

Teşekkürler canım.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Nemesis'e katiliyorum ...

Yazik buna harcanilan paraya..

bari bir seye benzese :seker:

tskler cnm paylasim icin :)

Dubai'den Altın Kaplama Mercedes C63 AMG konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Mercedes-Benz C63 AMG

2008 Mercedes-Benz C63 AMG

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Altın Kaplama Porsche

Altın Kaplama Porsche

RUSYADA ÇEKİLEN BU FOTOLARDAKİ PORSCHENİN KAPLANMASINDA 14 KİLO ALTIN KULLANILMIŞ:) PARA İNSANA NELER YAPTIRIYOR :D:D
  3. altın ,gümüş ,bakır kaplama kolyeler

altın ,gümüş ,bakır kaplama kolyeler

Hepimizin takmaktan zevk aldığı kolye modellerini sizlerle paylaşmak istedim meleklerim.İsteye gümüş isteyene altın isteyene bakır kaplama kendi zevkinize göre beğenmeniz dileğiyle:tik: öncelikle setlerden başlamak istiyorum inci sevenlere incili kolyeler
  4. Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bu konu altın kaplama bileklik modelleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, takılar kadınların eski zamanlardan beri vazgeçemediği materyallerden birisi. Zevkler ise çeşit çeşit. Kimisi altın hayranıdır, bilezikler, kolyeler, küpeler. Kimisi altın sevmez kafayı gümüşle bozmuştur. Kimisi de doğal taşlardan hoşlanır ve bu taşların verdiği şifalara inanır. İmitasyon genelde...
  5. Kim Kardashian'ın Altın Kaplama Tuvaleti!

Kim Kardashian'ın Altın Kaplama Tuvaleti!

kim kardashian haberleri kim kardashian Sevgili melekler, lüks yaşanır, yaşanır da, görmemişliğin böylesi de nadir olur herhalde :D:D Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian (ki kendisini hiç sevmem şu sözde ermeni soykırımı iddialarını savunduğu için) ve eşi evlerine tam 750 bin TL (1.4 milyon TL) değerinde altın kaplama tuvalet yaptırmışlar. Hani bir laf vardır :D:D Kasap yağı çok bulunca bir...

Sayfayı Paylaş