gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dudağından kalbine

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dudağından kalbine akan bir yoldu sanki, kimi zaman uçurum kimi zaman ölmekti, kalbimin ırmağında akan bir derin sulardı,
    seni öle sevdimki yıldızlar bile kıskandı,
    seni öle sevdimki görmeden bimeden düştüm
    gözbebeklerinin kafesine seni öle sevdim işde.
    karanlığa hapsedilmiş bir mahkumdum yüreğinde,
    ne zaman yanacakdı bu ışıklar kalbinin içerisinde,
    hasret kalmıştım senin gül kokuna özlemiştim
    şimdi anladım ne okyanuslar ne gökyüzü
    nede bu gerçek gibi görünen yalan bir dünya,
    seni benim kadar sevemez yokluğunun ızdırabında,
    sensiz ölüyordum günden güne ne güller soluyordu sanki,
    seni işde o kadar seviyordum buram buram kokan güller gibi

Dudağından kalbine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaklar

dudaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  3. Dudaklar

Dudaklar

Rüyada üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar akrabaliga yo-rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu-nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör-mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.Kirmanî'ye göre; rüyasinda iki dudagini...
  4. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  5. Kalbim

Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ? onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret. içlerine girme. cesaretin...

Sayfayı Paylaş