Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri

Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz.:)

Dudak Çatlaklarına Doğal Krem
    2 yemek kaşığı vazelin

1 ampul E vitamini (eczaneden alınıyor)

5 çorba kaşığı gül suyu (alkolsüz olan)

Önce vazelin ile e vitamini karıştırılıyor daha sonra sonra gül suyu ekleniyor. Bu karışımı benmari usulu sıcak suyun üzerinde yapmamız uygun olacaktır. Vazelinin erimesi için.

Akşam yatmadan dudak çevresine sürerek kullanabilirsiniz.

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çatlaklar için nemlendirici krem

bebak acı badem nemlendirici acı badem sütü çatlak gebelikte nemlendirici kullanımı hamilelikte kullanımı doğal yollardan çatlak kremi Özellikle doğum sonrası oluşan çatlaklar kadınlarda gerçekten çok can skıntısı ve moral bozucu bir durumdur.Bu tür çatlaklar için sizlere bakımınınızı doğal yollardan yapmanız adına bitkisel nemlendirici formülünü vermek istiyorum Eşit miktarlarda çilek yağı,...
  2. Doğal ve sağlıklı Krem tarifi

doğal krem tarifleri hamilelikte bepanthene kullanımı bepanten krem hamilelikte kullanımı yüz kremi nasıl yapılır doğal nasıl yapılır Merhaba kızlar, Bir arkadaşımdan öğrendiğim yüz kremi tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum.duyduğuma göre pahalı kremler böyle yapılıyormuş. Malzemeler: 1 tüp Bepanthen krem 1 tüp Bepanthen Merhem 3 Ampül Evigen (E Vitamini) 10 kapsül Avicap(A Vitamini)...
  3. Dudak çatlakları için

dudak çatlakları "Dudaklarım çok kuru, dudak çatlaklarımdan nasıl kurtulabilirim" diyen Melek'lerimiz için, güzel görünümlü dudakların sırrını açıklıyoruz :) Dudaklarımız yapısı itibariyle soğuktan sıcaktan kısacası dış faktörlerden çabuk etkilenen organlarımızdır.Bu yüzden ilaca kimyasala gerek kalmadan doğal yollardan dudak bakımını ve dudak çatlamasını önleyebilirsiniz....
  4. Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı

topuk çatlakları topuk çatlakları nasıl geçer topuk çatlakları tedavisi Topuk çatlakları bir çok bayanın ortak sorunlarından biridir. Topuk çatlakları için sizlere tamamen doğal ve evde kendinizin kolaylıkla hazırlayabileceği çatlak kremi tarifini paylaşıyoruz. Bu doğal topuk çatlak kremi ile artık pürüzsüz topuklara sahip olabilirsiniz. 4 tatlı kaşığı vazalini benmari usulu...
  5. Suna Dumankaya'dan Basen ve Göbek Çatlakları İçin Doğal Tarif!

suna dumankaya çatlaklar için tarif, göbek çatlakları için tarif, basen çatlakları için tarif Sevgili melekler, pek çok kadının şikayeti olan vücut çatlakları insanı aynalara küstürür hale getirebilir. Artık bu sorunlar sorun olmaktan çıkıyor. Bitkisel reçeteleriyle ünlü Suna Dumankaya kadınların korkulu rüyası göbek ve basen çatlakları için harika bir tarif veriyor bizlere... 20’şer...

Sayfayı Paylaş