gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Dudak üstü kırışıklıklarına ne iyi gelir?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dudak üstü çizgileri dudak üstü kırışıklıkları suna dumankaya çizgileri Dudak üzerinde oluşan çizgi ve kırışıklıklar için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu formülü sizlerle paylaşıyorum hanımlar:tik: [​IMG]
    Haftada birgün akşam yatmadan önce tüm yüzünüze elma suyu ile kompres yaptıktan sonra yüzünüzü yıkamadan yatın.

Elma suyu ertesi gün sabaha kadar yüzünüzde beklesin. Sabah kalktığınızda yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

Suna Dumankaya

Dudak üstü kırışıklıklarına ne iyi gelir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

selam kızlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben 33 yaşındayım ve cildim ise yaşıma göre gayet yerinde ancak bende 1,5 yıldır böyle sağ dudağımın üst kısımlarında bir kırışıklık vuku buldu. Bu hususta tam olarak nereye gitmeliyim yardımcı olun bana
  2. dudak uçuklamasına ne iyi gelir acilll

dudak uçuklamasına ne iyi gelir acilll

Kızlar dudağım çok fena uçukladı ve sık sık olmaya başladı.Bu uçuğa ne iyi gelir ?Hem canım yanıyor hem de çok çirkin bir görüntü :S
  3. Dudak Yaralarına Ne İyi Gelir?

Dudak Yaralarına Ne İyi Gelir?

dudak çatlamasına ne yapabilirim,dudak çatlamasına ne iyi gelir,dudak yaraları nasıl geçer,dudak yarası nasıl iyileşir,dudak yaraları nasıl tedavi edilir,dudak yaralarını geçirme hakkında bilgiler, Yaralı ve kuru dudaklar yaygın bir cilt problemidir. Dudaklarda bulunan yaraların kuruması nedeni ile dudak aktivitesi gerektiren gülme, ısırma yada esneme gibi basit faaliyetler sonucunda...
  4. Sürekli dudaklarım çatlıyor nedeni nedir?

Sürekli dudaklarım çatlıyor nedeni nedir?

Kronik biçimde, sık sık çatlayan dudaklar ne kadar dudak kremi sürerseniz sürün herhangi bir iyileşme göstermeyebilir. Bu durumda en iyisi öncelikle bir cilt uzmanına başvurmak olacaktır. Bu arada aşağıda sıralanan, olası dudak çatlaması nedenlerinden bazılarına bir göz atabilirsiniz. Dudak çatlamasına karşı dudak kremi seçerken boyalı, aromalı ürünlerden ziyade anti-alerjik ve güneşten...
  5. Boyun kırışıklığı için öneriler

Boyun kırışıklığı için öneriler

Cilt sorunlarından biridir kırışıklık.Her kadın zamana meydan okuyup genç kalmak istesede maalesef zamana yenik düşüyor.Belli bir yaştan sonra cilt , elastisini kaybederek gevşer ve kırışıklıklar ,sarkmalar kendini gösterir.Sarkmaların en göz önünde olan kısmı boyun.Boyun kırışıklığı ve sarkması dekolte giymek isteyen bayanlar için ciddi bir sorun.Peki doğal yöntemlerle cilt kırışıklığını...

Sayfayı Paylaş