gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dudakları Dolgunlaştırmak İçin Doğal Bir Yöntem!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntemler dudak dolgunlaştırıcı, doğal yöntem, formülü, öneriler, reçeteler, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Eğer dudaklarınız inceyse ,dolgunlaştırmak istiyor ve tamamen doğal bir çözüm istiyorsanız,bu reçete tam size göre!

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı bal
    2-3 damla zeytin yağı

Uygulanışı:

bal ve zeytin yağını karıştırın bir diş fırçası yardımı ile dudaklarınıza en az beş dakika masaj yaparak yedirin. bu işlemi bir hafta süreyle uyguladığınızda gözle görülür bir dolgunluk elde ediyorsunuz.

Dudakları Dolgunlaştırmak İçin Doğal Bir Yöntem! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun saç isteyenlere doğal bir yöntem

Uzun saç isteyenlere doğal bir yöntem

Bizim için değerli olan saçlarımız.Uzun kısa çeşit çeşit saç çeşitlerimiz var.Ama ben diyorum ki uzun saç bambaşka.Bayılıyorum uzun saçlara.Hele de bu son dönemlerde artık uzun saç moda oldu.Saçınız kısamı?uzasın mı diyorsunuz?işte size doğal saç uzatma yöntemi(şahsen denemedi) Saçlarınız kolay ve sağlıklı olarak uzamıyor ise aşağıdaki tamamen doğal bitkisel formül tam size göre !...
  2. Güzel bir dudak için dudak egzersizleri

Güzel bir dudak için dudak egzersizleri

dudak egzersizleri dudak egzersizi elmacık kemiği egzersizi elmacık kemiği egzersizleri belirginleştirme Dudaklarımız yüzümüzün simgesi gibidir... Güzelliklerini korumak için, dudaklarımızı çevreleyen kasları güçlendirmek gerekir arkadaşlar... Güzel ve gözalıcı dudaklar sahip olmanız için yapmanız gereken birkaç egzesiz :tik: İçinizden geldiği gibi gülün ve aynı zamanda ağzınızın köşe...
  3. Hamilelik sonrası oluşan çatlaklar için doğal yöntem

Hamilelik sonrası oluşan çatlaklar için doğal yöntem

cocoa butter belly cream Cocoa Butter Belly Cream kullanın kızlarrr,oluşumunu engellediği gibi iyileşmesinide sağlıyor
  4. Sağlıklı saçlar için 8 doğal yöntem

Sağlıklı saçlar için 8 doğal yöntem

sağlıklı saçlar için doğal yöntemler, çözümler, öneriler, bakımlar ve dahası burada arkadaşlar. Saç sağlığı gerek görsel açıdan, gerek ise ruhsal açıdan oldukça önem taşır Melek'lerim. Biz de bu düşünce ile sizlere sağlıklı saçlar için 8 doğal yöntem önerisinde bulunuyoruz Melek'ler:) 1.) Sodium laurel sulfate ( SLS ) ya da sodium laureth sulfate ( SLS ) içeren şampuanlardan uzak durun....
  5. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...

Sayfayı Paylaş